Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
policja
24.03.2012 09:54

Zmarł 17-latek zraniony podczas bójki

Nastolatek został ciężko ranny ranny podczas bójki, do której doszło w nocy z piątku na sobotę przy ul. Wielickiej w Krakowie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Grzegorz Michałowski)

W Krakowie zmarł 17-latek ciężko ranny podczas bójki, do której doszło w nocy z piątku na sobotę przy ul. Wielickiej. Policjanci zatrzymali dziewięć osób - poinformowała Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

W bójce uczestniczyło kilkanaście osób, przed przyjazdem policji mężczyźni uciekli. Na pasie rozdzielającym jezdnie przy ul. Wielickiej znaleziono ciężko rannego w głowę 17 - latka.

_ - Pomimo reanimacji mężczyzna zmarł w karetce pogotowia. W związku z tym zdarzeniem zatrzymaliśmy dziewięć osób. Czynności procesowe z ich udziałem zostaną przeprowadzone po ich wytrzeźwieniu _ - powiedziała Cisło.

Z powodu oględzin i czynności policyjnych ul. Wielicka była nieprzejezdna między g. 5 a 7.30.

Czytaj w Money.pl
Skarżą policję za bicie, kopanie i szarpanie Ofiary omyłkowej akcji policji w Katowicach zamierzają dochodzić swoich roszczeń w postępowaniu karnym i w procesie cywilnym.
Zatrzymanie przez policję było niesłuszne? Żądaj odszkodowania Jeśli udowodnisz błąd funkcjonariuszy, dostaniesz nawet kilka tysięcy złotych. Zobacz, jak starać (...)
Akcje antyterrorystów powinny być rejestrowane Komenda Główna Policji chce, by wszystkie akcje antyterrorystów były rejestrowane za pomocą kamer.
Tagi: policja, dochodzenie, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz