Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
tusk
13.08.2012 18:23

Złożyli doniesienie na Michała Tuska do prokuratury

Stowarzyszenie "Stop Korupcji" złożyło doniesienie na Michała Tuska.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter Poland)

*Stowarzyszenie _ Stop Korupcji _ złożyło doniesienie na Michała Tuska. Pismo trafiło do prokuratury Gdańsk-Śródmieście. *

Stowarzyszenie z Opola zarzuca, że syn premiera, pracując w porcie lotniczym Gdańsk, mógł sprzedawać informacje firmie OLT Ekspres, z którą również był związany. Tomasz Kwiatek, prezes stowarzyszenia zaznacza, że mogło dojść do szkody majątkowej, czyli sprzedawnia pewnych informacji. Jego zdaniem istnieje prawdopodobieństwo, że porty wynajmowały OLT Express lotnisko po niższej cenie.

Doniesienie wpłynęło przed weekendem, dzisiaj (13.08) uzupełniono je o kolejne informacje. Teraz prokuratura ma miesiąc na sprawdzenie i przesłuchanie osób, które złożyły zawiadomienie. Po 30 dniach prokuratura podejmie decyzje o ewentualnym wszczęciu dalszych działań.

Czytaj więcej o Amber Gold i OLT Ekspres
Echa upadku OLT. Polskie lotniska zagrożone? Przedstawiciele portów zastanawiają się, w jaki sposób najszybciej odzyskać należności od OLT.
Amber Gold ujawnił swój majątek Firma posiada między innymi kamienice w centrum Gdańska oraz kilka samochodów wartych 8 milionów złotych.
Prezes Amber Gold w prokuraturze. Co dalej? Marcin Plichta był przez kilka godzin przesłuchiwany w prokuraturze w związku ze złożonym przez niego w piątek doniesieniem na Komisję Nadzoru Finansowego.
Tagi: tusk, doniesienie, prokuratura, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz