Notowania

policja
13.01.2011 10:28

Złodzieje okradli wiceszefa policji

Rzecznik policji zapewnia, że włamanie nie miało związku z pracą komendanta.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

Złodzieje włamali się do mieszkania zastępcy komendanta głównego policji generała Waldemara Jarczewskiego. Rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski (na zdj.) powiedział, że stołeczna policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

- _ Rzeczy, które zginęły, są wartościowymi z punktu widzenia emocjonalnego dla pana generała. Nie było tam jakiś dokumentów, które wiązałyby się z pracą w policji. Włamanie ma raczej charakter przypadkowy _ - przekonuje rzecznik.

POSŁUCHAJ MARIUSZA SOKOŁOWSKIEGO:

Rzecznik nie potwierdził informacji, że z mieszkania zastępcy komendanta skradziono laptop. Zapewnił, że nie zniknęły żadne dokumenty, które mają znaczenie dla pracy policji.
Mariusz Sokołowski zapewnił, że policja robi wszystko, by jak najszybciej wyjaśnić sprawę.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/manager/o/artykuly/10547/20202_nk-porno.tiny.png ) ] (http://manager.money.pl/strategie/emarketing/artykul/do;wiezienia;za;konto;na;naszej;klasie,243,0,590067.html) Do więzienia za konto na Naszej Klasie Zakładanie na Naszej Klasie fikcyjnych kont może skończyć się więzieniem. Przekonało się o tym dwóch internautów, którzy za pomocą serwisu chcieli promować swoje aukcje na Allegro. Teraz grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/24/t86296.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/policja;pozna;nazwiska;wlascicieli;kont,223,0,748511.html) Policja pozna nazwiska właścicieli kont Sprawdzi w jakich bankach UE przestępcy lokują pieniądze, a także gdzie kupują nieruchomości.
Tagi: policja, włamanie, mieszkanie, sokołowski, jarczewski, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz