Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Złodziej chciał ukraść... radiowóz z policjantami

0
Podziel się:

Pechowy złodziej samochodów wpadł bo próbował ukraść ... nieoznakowany radiowóz z policjantami w środku.

Złodziej chciał ukraść... radiowóz z policjantami
(Rafalolechowski/Dreamstime)
bEJVvWvF

40-letni Dariusz K. był poszukiwany przez policję za wiele włamań do samochodów. Wpadł, bo nie rozpoznał nieoznakowanego samochodu policji.

- _ Ku zdziwieniu policjantów mężczyzna na jednym z parkingów w Ząbkach podszedł do ich nieoznakowanego radiowozu i próbował go ukraść _- mówi Edyta Adamus z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Najpierw mężczyzna przyglądał się dostawczemu Volkswagenowi z ukrytymi policjantami w środku. Potem założył rękawiczki i próbował otworzyć zamek auta.

bEJVvWvH

Policjanci zatrzymali Dariusza K., który przy sobie miał specjalistyczny sprzęt do samochodowych włamań w tym tak zwany łamak zamków. Zatrzymany ma już postawionych 26 zarzutów włamania z kradzieżą samochodów, w tym feralnego radiowozu.

Najbliższe dwa lata na pewno spędzi za kratami, bo musi odbyć karę za wcześniejszy wyrok.

Czytaj więcej w Money.pl
Wysadzili w powietrze bankomat Mieszkańcy słyszeli eksplozję po 3:00 w nocy, ale sądzili, że to wybuch gazu, albo pieca.
Złodzieja lusterek zdradziły... skarpetki Świadkowie przekazali policji informację, że mężczyzna kradnący lusterka ma założone na dłonie skarpety.
Australia boi się terrorystów. Dlaczego? Premier Tony Abbott oświadczył, że decyzję podjęto na podstawie rekomendacji służb specjalnych, jednak na razie nie ma danych świadczących o tym, że jakieś ataki są planowane.
bEJVvWwi
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)