Notowania

zbigniew ziobro
25.08.2008 18:10

Ziobro ma przeprosić doktora G.

Były minister sprawiedliwości przegrał proces w sprawie o zniesławienie. Zapowiada jednak, że lekarza nie przeprosi.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Były minister sprawiedliwości przegrał proces w sprawie wypowiedzi: _ Już nikt nigdy przez tego pana życia pozbawiony nie będzie. _

aktualizacja: 18:48

Lekarz uznał to za zniesławienie, i zażądał od polityka przeprosin i zadośćuczynienia. Sąd przychylił się do wniosku i nakazał byłemu ministrowi przeprosiny i 7 tysięcy zadośćuczynienia.

Zbigniew Ziobro w rozmowie z IAR zapowiedział, że nie przeprosi doktora Mirosława G. i w najbliższym czasie odwoła się od dzisiejszego wyroku.

Zbigniew Ziobrotłumaczył, że jego wypowiedź została wyrwana z kontekstu. Ziobro podkreślał, że podczas konferencji prasowej, na której padło zaskarżone stwierdzenie, wielokrotnie powtarzał iż mowa jest jedynie o zarzutach, czyli jak wyjaśniał, czynach o które Mirosław G. był jedynie podejrzewany.

Na doktorze Mirosławie G. nadal ciążą zarzuty korupcyjne. Sprawa zabójstwa została umorzona przez warszawską prokuraturę.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Ziobro: Dziennikarze wywołali napięcie ]( http://news.money.pl/artykul/ziobro;dziennikarze;wywolali;napiecie,39,0,363815.html )
* [ Ziobro pozwany przez doktora Mirosława G. ]( http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/ziobro;pozwany;przez;doktora;miroslawa;g;,64,0,363840.html )
Tagi: zbigniew ziobro, wiadomości, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz