Notowania

strzelanina w usa
26.12.2011 07:52

Zginęli odpakowując świąteczne prezenty

Ciała siedmiorga osób znalazła policja w jednym z mieszkań w mieście Grapevine.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Ciała siedmiorga osób zabitych znalazła w niedzielę amerykańska policja w jednym z mieszkań w mieście Grapevine w stanie Teksas. Zginęli podczas otwierania prezentów bożonarodzeniowych. Policja przypuszcza, że wśród zabitych jest sprawca strzelaniny.

Wśród ofiar są cztery kobiety i trzech mężczyzn. W mieszkaniu znaleziono broń palną.

Według policji osoby zabite prawdopodobnie były ze sobą spokrewnione. Nie podano jeszcze ich tożsamości.

Jak poinformowano, po wejściu do mieszkania, w którym dokonano zbrodni, wyglądało to tak, jakby wszyscy zginęli podczas otwierania lub tuż po otwarciu prezentów. Dwie osoby zginęły od strzałów w głowę. Wśród ofiar były dwie osoby powyżej 60 roku życia i pięć młodych osób - od 18 do 20 lat.

*ZOBACZ RELACJĘ Z GRAPEVINE (BBC, ang): *

_ - Pracuję w tym wydziale 12 lat i to jest chyba najbardziej tragiczna sprawa, w jakiej biorę udział - _opowiadał sierżant Robert Eberling z Grapevine.

Policjanci nie podali tożsamości ofiar ani prawdopodobnych motywów zbrodni. Śledztwo trwa.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/8/t161032.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/masakra;w;salonie;fryzjerskim;jest;wiele;ofiar,219,0,935131.html) Masakra w salonie fryzjerskim. Jest wiele ofiar Miejscowa policja ujawnia wstrząsające szczegóły.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/187/t89531.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/strzelanina;w;usa;smierc;pieciu;osob;na;urodzinach,171,0,879787.html) Kłótnia i strzały na urodzinach. Są ofiary Pięć osób zginęło, a trzy zostały ranne, gdy mężczyzna otworzył ogień do uczestników przyjęcia urodzinowego, a następnie popełnił samobójstwo.
Tagi: strzelanina w usa, wiadomości, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz