Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zbiegły terrorysta grozi powrotem do przemocy

0
Podziel się:

55-letni Xiros był jednym z zabójców w terrorystycznej organizacji 17 Listopada. W 2003 roku został skazany na sześciokrotne dożywocie.

Zbiegły terrorysta grozi powrotem do przemocy
(MPD01605/CC BY-SA 2.0/Flickr)

Odsiadujący karę sześciokrotnego dożywocia grecki terrorysta Christodulos Xiros, który nie wrócił w tym miesiącu do więzienia z przepustki, zagroził w komunikacie zamieszczonym dziś w internecie powrotem do akcji zbrojnych.

Oświadczenie ma datę 14 stycznia. Jest uzupełnione najprawdopodobniej aktualną fotografią lewackiego terrorysty i nagraniem wideo, przedstawiającym Xirosa pomstującego na grecki kryzys finansowy.

55-letni Xiros był jednym z zabójców w terrorystycznej organizacji _ 17 Listopada _. W 2003 roku został skazany na sześciokrotne dożywocie. Czterech innych członków tej lewackiej organizacji terrorystycznej i jej szef usłyszeli podobne wyroki.

W latach 1975-2000 terroryści z tej organizacji zamordowali w Grecji 23 osoby. Nazwa organizacji nawiązuje do daty krwawego stłumienia powstania studentów przeciwko juncie wojskowej 17 listopada 1973 roku. Prawie co roku dochodzi w tę rocznicę do starć ugrupowań anarchistycznych z policją.

Czytaj więcej w Money.pl
Produkował wadliwe implanty, usłyszał wyrok Pięciu członków kierownictwa nieistniejącej już obecnie firmy PIP (Poly Implant Prothese), w tym jej założyciel 74-letni obecnie Mas, oskarżonych było o oszustwo i wyłudzenie pieniędzy.
Członkini Pussy Riot trafi do innego więzienia Rzecznik służb więziennictwa przekazał agencji RIA-Nowosti, że Tołokonnikowa zostanie przeniesiona do innej kolonii karnej dla własnego bezpieczeństwa. Nie ujawnił, gdzie ta kolonia się znajduje.
Minister skazany za łapówki Wyrok dla byłego ministra dotyczył w szczególności przekazywania przez niego na zagraniczne konta bankowe łapówek za kontrakty zbrojeniowe w latach 1997-2001.
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)