Notowania

Przejdź na
zawieszenie posłów pis
08.11.2014 18:21

Zawieszenie posłów PiS. Mocny komentarz Jarosława Gowina

- Jeżeli te zarzuty się potwierdzą, to ich zachowanie jest ujmą na honorze całej zjednoczonej prawicy - powiedział.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PrntScreen z Pis.tv)

- _ Konieczny jest audyt wyjazdów służbowych parlamentarzystów wszystkich klubów _ - powiedział lider Polski Razem. Jego zdaniem nieodpowiedzialne zachowanie w trakcie podróży do Madrytu to wierzchołek góry lodowej.

Gowin podziela stanowisko Jarosława Kaczyńskiego wobec zawieszonych parlamentarzystów.

_ - Jeżeli te zarzuty się potwierdzą, to ich zachowanie jest ujmą na honorze całej zjednoczonej prawicy. Cieszę się, że Jarosław Kaczyński stosuje takie standardy, jakich brakuje koalicji rządowej _ - powiedział Jarosław Gowin.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości chce usunięcia z partii Adama Hofmana, Mariusza Antoniego Kamińskiego i Adama Rogackiego. Według medialnych doniesień, parlamentarzyści na posiedzenie Rady Europy polecieli tanimi liniami, a pieniądze na przejazd z Kancelarii Sejmu wzięli na przejechanie tej trasy prywatnymi samochodami.

Czytaj więcej w Money.pl
Hofman, Kamiński i Rogacki zawieszeni Posłowie PiS muszą tłumaczyć się ze służbowego wyjazdu do Madrytu.
Co z zawieszonymi posłami? Sikorski komentuje _ - Sprawa Adama Hofmana, Mariusza A. Kamińskiego i Adama Rogackiego na pewno trafi do komisji etyki poselskiej _ - zapowiedział marszałek Sejmu.
Jest oświadczenie Hofmana, Kamińskiego i Rogackiego. Jak się tłumaczą? Jarosław Kaczyński stwierdził, że będzie się domagał usunięcia wszystkich posłów z partii.
Tagi: zawieszenie posłów pis, gowin, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz