Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zawalił się pustostan, trwają poszukiwania przysypanych

0
Podziel się:

Jedna osoba została ranna w wyniku zawalenia się budynku po byłej słodowni, do którego doszło we wtorek w Chojnowie na Dolnym Śląsku.

Zawalił się pustostan, trwają poszukiwania przysypanych
(Pawel998/CC/Wikipedia)

Jedna osoba została ranna w wyniku zawalenia się budynku po byłej słodowni, do którego doszło w Chojnowie (Dolnośląskie). Trwają poszukiwania drugiej osoby, która - według relacji świadków - w momencie katastrofy znajdowała się w budynku i została przysypana.

Jak powiedział dyżurny z Wojewódzkiego Centrum Koordynacji Ratownictwa Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu, do zawalenia się pustostanu przy ul. Fabrycznej w Chojnowie doszło po godz. 10.

Ze wstępnych informacji zebranych przez strażaków wynika, że w momencie katastrofy w budynku znajdowały się w sumie trzy osoby, jednej nic się nie stało, natomiast dwie zostały przysypane. _ Strażakom udało się już wydostać jednego z przysypanych. Obecnie jest mu udzielana pomoc medyczna, trwają także poszukiwania trzeciej osoby _ - mówił dyżurny.

Na miejscu katastrofy pracuje 9 zastępów straży, są także jednostki policji i pogotowia ratunkowego.

Czytaj więcej w Money.pl
Zawalił się budynek. Jedna osoba zginęła Do uwolnienia rannej osoby konieczne było sprowadzenie dźwigu, aby podnieść zniszczone elementy dachu i stropu.
Zawaliły się dwie kamienice. Co się stało? Dwie kamienice częściowo zawaliły się w Bytomiu (Śląskie). Nikt nie ucierpiał - poinformowała straż pożarna.
Pod gruzami zginął ojciec i jego syn W nocy policjanci otrzymali informację, iż na terenie byłego PGR pomiędzy Kolnem a Rynem zawaliła się konstrukcja jednego z budynków, a pod gruzami mogą znajdować się ludzie.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)