Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zatrzymania pedofili. Wspólna akcja hiszpańskiej i amerykańskiej policji

0
Podziel się:

62-letni Niemiec miał w swoim domu smakołyki, zabawki, a także nowe dziecięce ubrania, aby wzbudzić zaufanie swych przyszłych ofiar.

Zatrzymania pedofili. Wspólna akcja hiszpańskiej i amerykańskiej policji
(clspeace/CC/Flickr)

Policja poinformowała o aresztowaniu 18 osób za posiadanie wyjątkowo drastycznych zdjęć z dziecięcą pornografią. Do zatrzymań doszło w trzech miastach kraju. Wśród aresztowanych jest Niemiec skazany już za pedofilię we własnym kraju.

_ - Wszyscy aresztowani posiadali materiały o wyjątkowo drastycznej treści pedofilskiej _ - podano w policyjnym komunikacie.

62-letni Niemiec, zatrzymany w Benidorm na wschodzie Hiszpanii, miał w swoim domu smakołyki, zabawki, a także nowe dziecięce ubrania, aby _ wzbudzić zaufanie swych przyszłych ofiar _.

Wśród materiałów znalezionych w jego mieszkaniu, gdzie okna były zakryte płytami aluminiowymi, są zdjęcia i filmy wideo przedstawiające osobę nieletnią. Mężczyzna poinformował, że molestował ją przez siedem lat, kiedy dziewczyna była w wieku od 10 do 17 lat; za to też został skazany w Niemczech. Dodał, że jest to córka jego byłej przyjaciółki.

Inny domniemany pedofil, zatrzymany w Madrycie, miał 49 twardych dysków komputerowych i 38 kartonów z płytami CD i DVD zawierającymi pedofilskie zdjęcia. Operacja hiszpańskiej policji została przeprowadzona we współpracy z policją z amerykańskiego stanu Wyoming.

Czytaj więcej w Money.pl
Hiszpania zyskuje miliony dzięki piłce nożnej Zwycięstwa Hiszpanii w piłkarskich mistrzostwach świata w 2010 roku oraz w Euro 2008 i 2012 podniosły konsumpcję w tym kraju o około 225 milionów euro.
Hiszpańskie lotniska pójdą pod młotek Na chętnych czekają lotniska pod Madrytem, Walencją oraz w Murcji. Ceny są kilkakrotnie niższe od kosztów ich budowy.
Hiszpania oddaje w dzierżawę latarnie morskie Warunek: właściciel musi zrobić w wyjątkowym obiekcie schronisko, restaurację lub hotel.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)