Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
usa
14.01.2014 14:20

Zastrzelił mężczyznę w kinie, bo wysyłał SMS-y

Do strzelaniny doszło podczas seansu w miejscowości Wesley Chapel, na północ od Tampy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Polaris/East News)

71-letni Curtis Reeves otworzył ogień do siedzącego tuż przed nim 43-letniego Chada Oulsona, który mimo kilkakrotnych próśb nie przestał wysyłać wiadomości tekstowych.

Oulson tłumaczył Reevesowi, że musi skontaktować się z trzyletnią córką - powiedział telewizji FOX13 świadek Charles Cummings. Obaj mężczyźni byli w kinie z żonami. Kłótnia wybuchła na sali jeszcze przed projekcją nowego dramatu wojennego _ Lone Survivor _.

Reeves wybiegł z sali, by przyprowadzić menedżera, ale po chwili wrócił. _ Trzy, cztery sekundy później znowu zaczęli się kłócić. Robiło się coraz głośniej, prawie doszło do konfrontacji. Ktoś rzucił popcorn, (...) i strzał - Oulson został trafiony _ - relacjonował Cummings.

Oulson zmarł w szpitalu. W wyniku strzelaniny ranna została jego żona, która objęła go, gdy były policjant otworzył ogień. Reeves, który ze służby odszedł w 1993 roku, został oskarżony o morderstwo drugiego stopnia.

Czytaj więcej w Money.pl
Znamy los strzelca z centrum handlowego Amerykańskie władze poinformowały, że mężczyzna, który strzelał w okolicy centrum handlowego Garden State Plaza Mall w mieście Paramus niedaleko Nowego Jorku, został znaleziony.
Obama chce rozmawiać o ataku paranoika Doradcy do spraw bezpieczeństwa narodowego przedstawią prezydentowi szczegóły strzelaniny w dowództwie służby materiałowej marynarki wojennej USA.
Tragiczny bilans strzelaniny w Waszyngtonie. Nowe doniesienia Do strzelaniny doszło w Navy Yard, nieczynnej stoczni i fabryce broni, które obecnie służą za siedzibę Dowództwa Systemów Morskich.
Tagi: usa, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz