Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zarzuty pedofilii dla ambasadora Włoch

0
Podziel się

Dyplomata zatrzymany został na Filipinach za kontakty z nieletnimi, za co grozi mu tam do 20 lat pozbawienia wolności.

Zarzuty pedofilii dla ambasadora Włoch
(LaertesCTB/cc/Flickr)
bDZPsVOt

Włoskie MSZ zawiesiło w obowiązkach ambasadora tego kraju w Turkmenistanie. Dyplomata zatrzymany został na Filipinach za kontakty z nieletnimi, za co grozi mu tam do 20 lat pozbawienia wolności.

Decyzję o zawieszeniu ambasadora podjęto po tym, jak władze filipińskie wydały nakaz aresztowania go w oczekiwaniu na oficjalne postawienie mu zarzutów przez prokuratora. W sobotę włoski dyplomata bawiący na urlopie w Manili zatrzymany został pod zarzutem molestowania trzech chłopców w wieku od 9 do 12 lat w tamtejszym parku wodnym.

Według jednej z wersji wydarzeń dzieci pochodzące z dzielnicy biedoty pojechały tam z nim, bo obiecał im całodzienną zabawę. Polegała ona jednak m. in. na rozebraniu ich, myciu i masażu w hotelowym pokoju. Jedna z australijskich aktywistek organizacji obrony praw dzieci, która widziała je potem w towarzystwie Włocha, powiedziała policji, że zachowywał się jak pedofil.

bDZPsVOv

Podczas przesłuchania na pytanie, czy o pobycie nieletnich w parku wodnym wiedzieli ich rodzice, dyplomata odpowiedział, że jeżeli tak, to nie od niego.

Czytaj więcej w Money.pl
Berlusconi może przejść resocjalizację w... Sąd w Mediolanie ma zadecydować o tym, w jaki sposób 77-letni przywódca ugrupowania Forza Italia odbędzie karę 9 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwa podatkow
Hodowcy negocjują ceny jagnięciny z Włochami Potrawy z jagnięciny są obowiązkowe na wielkanocnym stole we Włoszech. Mięso z Podhala Włosi kupują od ponad 25 lat i jest bardzo przez nich cenione.
Awantura w Turynie. Poszło o Mussoliniego To efekt odnalezienia rejestru honorowych mieszkańców z lat 20. zeszłego wieku, na której widniało nazwisko faszystowskiego przywódcy kraju.
bDZPsVOW
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)