Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
stadiony
06.05.2011 08:52

"Zamykanie stadionów to pokazówka"

Zdaniem Grzegorza Napieralskiego decyzje wojewodów nie rozwiążą problemu chuliganów na stadionach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski uważa, że decyzje wojewodów wielkopolskiego i mazowieckiego o zamknięciu stadionów nie rozwiążą problemu chuliganów stadionowych. Jak mówił, to jedynie _ pokazówka _. *

Obiekty będą zamknięte dla kibiców, po tym, jak po finale piłkarskiego Pucharu Polski, pseudokibice Legii i Lecha Poznań zdemolowali stadion Zawiszy w Bydgoszczy.

Polityk podkreślił, że taki krok nie rozwiąże problemu niewielkiej grupy agresywnych chuliganów. Natomiast - mówił Grzegorz Napieralski - normalni kibice są pokrzywdzeni.

POSŁUCHAJ GRZEGORZA NAPIERALSKIEGO:

Grzegorz Napieralski przypomniał, że premier Donald Tusk już dwa razy zapewniał, że rząd rozprawi się z _ kibolami _ po burdach w 2009 oraz po meczu reprezentacji w Kownie. Nie wprowadzono jednak żadnych rozwiązań, ani nie zwiększono nakładów na policję - mówił Napieralski.

POSŁUCHAJ GRZEGORZA NAPIERALSKIEGO:

Jak dodał, zapewnienia rządu o tym, że Polska poradzi sobie z chuliganami stadionowymi, są typowe dla postępowania Platformy Obywatelskiej. To w ocenie szefa SLD piękne hasła, za którymi nie idzie żadne działanie.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t132144.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/miller;chce;wiecej;informacji;o;kibolach,78,0,823630.html) Miller chce więcej informacji o kibolach Chodzi o zadymę na przedwczorajszym meczu w Bydgoszczy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/27/t138779.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/tusk;wypowiada;wojne;kibolom;jak;trzeba;bedzie;to;zamkniemy;stadiony,121,0,823161.html) Tusk wypowiada wojnę kibolom. "Jak trzeba będzie to zamkniemy stadiony" Premier: Nie będziemy wpuszczać widzów tam gdzie nie będzie bezpiecznie. Zagroził zamknięciem aren w Poznaniu i w Warszawie.
Tagi: stadiony, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz