Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Zamknęli strony wrogów prezydenta na Facebooku

0
Podziel się:

Znajdowały się tam wrogie i obraźliwe wypowiedzi na temat prezydenta. Odpowie za to 9 osób.

Zamknęli strony wrogów prezydenta na Facebooku
(ec.europa.eu)

Włoska policja pocztowa, zajmująca się zwalczaniem przestępczości w Internecie, zamknęła i skasowała strony na Facebooku pod hasłem _ Nienawidzę Giorgio Napolitano _. Znajdowały się tam wrogie i obraźliwe wypowiedzi na temat prezydenta. Odpowie za to 9 osób.

Agencja Ansa podała w piątek, że celem operacji były również strony na portalu społecznościowym, założone przez grupę pod hasłem: _ Przerwijmy odżywianie Giorgio Napolitano _.

Policja pocztowa zidentyfikowała 9 osób z różnych części kraju, którym mają zostać postawione zarzuty; jakie - nie wyjaśniono.

87-letni prezydent ustąpi w maju po 7-letniej kadencji. Spośród polityków cieszy się on największym zaufaniem ze strony obywateli; obdarza go nim 52 procent Włochów.

Czytaj więcej w Money.pl
Szef Facebooka politykiem. Założył partię W jej skład weszli też prezesi innych gigantów z Doliny Krzemowej, m.in. Google, Yahoo, Zynga i LinkedIn.
Zakaz korzystania z Facebooka i Twittera Zakaz korzystania z Facebooka i Twittera podczas obrad włoskiej Izby Deputowanych wprowadziła jej nowa przewodnicząca Laura Boldrini. O swej decyzji poinformowała na profilu na Facebooku.
Facebook rozpoczął wielkie sprzątanie Czy użytkowników czeka zalew spamu i niechcianych reklam? Specjaliści już wiedzą, kto oprócz samego twórcy Facebooka, najbardziej skorzysta na zmianach.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)