Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Zamieszki w Święto Niepodległości. Jakie wyroki?

0
Podziel się:

3 miesiące więzienia bez zawieszenia - taki wyrok usłyszał jeden z zatrzymanych podczas zajść 11 listopada w Warszawie.

Zamieszki w Święto Niepodległości. Jakie wyroki?
(Mikdam/Dreamstime)

Sąd Rejonowy w Warszawie rozpatruje dziś kolejne wnioski o ukaranie za przedwczorajsze burdy.

Wczoraj skazano dwóch chuliganów - pierwszy został ukarany grzywną za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. Drugi za znieważenie funkcjonariusza policji usłyszał karę 6 miesięcy ograniczenia wolności polegającej na bezpłatnej pracy na cel społeczny.

3 miesiące w więzieniu spędzi skazany dziś chuligan oskarżony o obrażanie policjantów.
Jak dotąd zatrzymano 72 osoby w związku z napaścią na funkcjonariuszy, chuligaństwem i niszczeniem mienia. Wśród zatrzymanych jest jedna osoba podejrzewana o podpalenie _ Tęczy _ oraz trzy, które mogły mieć związek z podpaleniem budki wartowniczej przy ambasadzie, próbami wejścia na jej ogrodzenie oraz obrzucania terenu ambasady racami.

Czytaj więcej w Money.pl
Prezydent przeprasza Rosję za ten skandal Bronisław Komorowski zapowiedział powrót do propozycji zmian w Prawie o zgromadzeniach, która zakłada zakaz zakrywania twarzy podczas demonstracji.
Polskie MSZ przeprasza za narodowców _ Tego typu zachowanie w stosunku do misji dyplomatycznej zasługuje na zdecydowane potępienie i nie licuje z godnymi obchodami święta niepodległości 11 listopada _ - czytamy w oświadczeniu.
"Polski nacjonalizm gorszy niż rosyjski" - _ Wydarzenia w Warszawie dowiodły, że nacjonalizm w niektórych krajach Unii Europejskiej jest silniejszy niż w Rosji _- oświadczył przewodniczący Aleksiej Puszkow. A co o wydarzeniach mówią rosyjskie media?
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)