Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zamieszki w Grecji. Anarchiści starli się z policją w Atenach

0
Podziel się:

Przez centrum greckiej stolicy przeszedł marsz solidarności z młodym anarchistą Nikosem Romanosem, skazanym pod zarzutem udziału w napadzie na bank. W marszu uczestniczyło od 8 tys. do 10 tys. ludzi.

Zamieszki w Grecji. Anarchiści starli się z policją w Atenach
(AP/Fotolink/East News)

Anarchiści, którzy starli się z policją w centrum Aten, podpalili miejski autobus i kilka samochodów. Policja użyła gazu łzawiącego, ale nie ma informacji o żadnych aresztowanych ani rannych.

Wcześniej tego dnia przez centrum greckiej stolicy przeszedł marsz solidarności z młodym anarchistą Nikosem Romanosem, skazanym pod zarzutem udziału w napadzie na bank. W marszu uczestniczyło od 8 tys. do 10 tys. ludzi.

Romanos, który przebywa w więzieniu, prowadzi od trzech tygodni strajk głodowy; domaga się, aby umożliwiono mu uczęszczanie na wykłady na ateńskim uniwersytecie. Został tam przyjęty po zdaniu egzaminów wstępnych - już w czasie pobytu w więzieniu.

Czytaj więcej w Money.pl
Przyszli do prezydenta i nie chcieli wyjść Rodzice zaginionych są coraz bardziej sfrustrowani z powodu powolnego tempa śledztwa dotyczącego wydarzeń z 26 września.
Grecja przyjęła pakiety reform gospodarczych - _ Grecja zrobiła dzisiaj ogromny krok do przodu _ - powiedział po głosowaniach premier Antonis Samaras.
Skazali na śmierć 180 osób. Za atak na... Zgodnie z egipskim prawem wyroki muszą jeszcze zostać zatwierdzone przez wielkiego muftiego, którego opinia ma jednak charakter niewiążący.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)