Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zamierzają usprawnić sądy 24-godzinne

0
Podziel się:

Minister sprawiedliwości i prokurator generalny są zgodnii, że sądy 24-godzinne powinny działać skuteczniej.

Zamierzają usprawnić sądy 24-godzinne
(kprm.gov.pl)

Minister sprawiedliwości i prokurator generalny są zgodnii, że sądy 24-godzinne powinny działać skuteczniej. Krzysztof Kwiatkowski i Andrzej Seremet rozmawiali między innymi o usprawnieniu walki z chuligaństwem stadionowym.

Rzeczniczka resortu sprawiedliwości Joanna Dębek powiedziała, że zarówno minister, jak i prokurator wskazują na potrzebę szerszego wykorzystania przepisów dotyczących trybu przyspieszonego.

POSŁUCHAJ RZECZNICZKI MINISTERSTWA SPRAWIEDLIWOŚCI:

W najbliższym czasie prokurator generalny przedstawi propozycje przepisów prawnych dotyczących zwiększenia bezpieczeństwa na stadionach. Potem prokuratura generalna i ministerstwo sprawiedliwości w trybie roboczym przystąpią do opracowania konkretnych przepisów.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/54/t139062.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/kolejni;kibole;zatrzymani;jeden;ma;wyrok,224,0,827616.html) Kolejni kibole zatrzymani. Jeden ma wyrok Pięciu mężczyzn zatrzymała dolnośląska policja i służby porządkowe po wtorkowym meczu Zagłębia Lubin ze Śląskiem Wrocław (0:1).
[ ( http://static1.money.pl/i/h/241/t75505.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/policjanci;na;stadionach;jako;obserwatorzy,45,0,827437.html) Policjanci na stadionach jako obserwatorzy Policjanci wrócą na stadiony w mundurach i po cywilnemu. Za bezpieczeństwo nadal odpowiedzialny będzie organizator.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/135/t130695.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/pis;popiera;seremeta;w;sprawie;kiboli,234,0,825578.html) PiS popiera Seremeta w sprawie kiboli Prokurator Generalny powiedział, że zakrywanie twarzy na stadionach powinno być karane, a organizatorzy meczów powinni być współodpowiedzialni za burdy na stadionach.
kraj
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)