Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Zaginiony pociąg pasażerski w Indiach. Co się stało?

0
Podziel się:

Okazało się, że maszynista nie mógł nawiązać łączności z centralą, aby ustalić dokładną trasę objazdu i stanął w polu.

Zaginiony pociąg pasażerski w Indiach. Co się stało?
(jynxzero/CC/Flickr)

W Indiach po 17 dniach odnaleziono zaginiony pociąg pasażerski. Skład zaginął, gdy jechał z miasta Gorakhpur w stanie Uttar Pradesz do miasta Muzaffarpur w stanie Bihar na północnym wschodzie kraju.

Na samym początku trasę nieco zmieniono, kierując pociąg na inny tor ze względu na awarię na torach. Miał pojechać objazdem.

Ostatni raz skład był widziany na jednej ze stacji w stanie Bihar i potem zniknął.

Dziś poinformowano, że pociąg się odnalazł niedaleko od głównej swojej pierwotnej trasy. Pasażerowie już dawno z niego wysiedli. Okazało się, że maszynista nie mógł nawiązać łączności z centralą, aby ustalić dokładną trasę objazdu i stanął w polu.

Czytaj więcej w Money.pl
Pożar pociągu w Indiach. Są ofiary Pożar wybuchł w wagonie drugiej klasy po godz. 2.30. Zanim zatrzymano skład i ugaszono ogień, zdążył on objąć trzy wagony. Do incydentu doszło na trasie łączącej Bombaj z miejscowością Dehradun.
Panika w hinduskiej świątynie. 10 osób nie żyje Do tragedii doszło w świątyni Kamtanath Pahad w stanie Madhja Pradeś, gdzie obchodzono święto Somvati Amavasya, czyli dzień nowiu poświęcony bóstwu Śiwie.
W Indiach zginęło 19 dzieci. Jechali do szkoły Śmierć poniósł również kierowca autobusu, którym podróżowały dzieci.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)