Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zabójstwo w Kwidzynie. Są zatrzymani przez policję

0
Podziel się:

Ciała ojca i syna policja znalazła poprzedniej nocy w ich mieszkaniu przy ul. Słowiańskiej w Kwidzynie.

Zabójstwo w Kwidzynie. Są zatrzymani przez policję
(East News)

Pięciu mężczyzn zatrzymała policja w związku ze sprawą podwójnego zabójstwa w Kwidzynie, gdzie zostali zamordowani 30-latek i jego 8-letni syn. Jeden z zatrzymanych jest przesłuchiwany.

Ciała ojca i syna policja znalazła poprzedniej nocy w ich mieszkaniu przy ul. Słowiańskiej w Kwidzynie.

Sierżant sztabowy, Agnieszka Stefańska z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie poinformowała PAP w niedzielę wieczorem, że w związku ze sprawą zatrzymanych zostało pięciu mężczyzn, z których aktualnie przesłuchiwany jest 22-letni mieszkaniec Kwidzyna. Wszyscy zatrzymani byli notowani wcześniej za drobne przestępstwa.

Prokurator Jarosław Pawluczuk z Prokuratury Rejonowej w Kwidzynie poinformował, że ojciec i syn zginęli od uderzeń młotkiem w głowę. Powiedział, że trwają czynności i niewykluczone, że jeszcze w niedzielę w nocy podejrzewany o dokonanie zbrodni 22-latek usłyszy zarzuty. Według prokuratury motywem morderstwa mógł być rabunek. Z mieszkania zamordowanego mężczyzny zginęły m.in. pieniądze, a z parkingu został skradziony jego samochód.

Czytaj więcej w Money.pl
Szef wywiadu wojskowego zamordowany Według rozmówcy AP Gaziri, który objął stanowisko szefa wywiadu wojskowego zaledwie w zeszłym miesiącu, został zastrzelony przed domem swoich krewnych.
Zlecił zabójstwo dziennikarza. Trafił za kraty Biznesmen Paweł Sopot na 7 lat trafi do kolonii karnej.
35 aresztowanych po zabójstwie dziennikarzy Na razie nie wiadomo, czy zabójcy byli powiązani z tuareskimi separatystami na północy Mali lub działającymi w tym regionie Afryki bojownikami Al-Kaidy.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)