Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
bezdomni w polsce
26.04.2013 16:35

Zabójstwo bezdomnego w Krakowie. Zamordował go za śmietnik

Zaatakowany mężczyzna próbował odejść, ale Krzysztof F. dogonił go, wyciągnął nóż i zadał mu cios w klatkę piersiową, po czym uciekł.

Podziel się
Dodaj komentarz

O zabójstwo bezdomnego mężczyzny oskarżyła krakowska prokuratura innego bezdomnego - Krzysztofa F. Tłem zabójstwa były nieporozumienia o naruszenie _ rewiru _ podczas przeszukiwania śmietnika._ _

_ Akt oskarżenia przeciwko Krzysztofowi F. przekazano do sądu _ - poinformował prok. Janusz Hnatko z Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Zarówno sprawca jak i jego ofiara zbierali na śmietnikach surowce wtórne. 21 listopada ub.r. w okolicach miasteczka studenckiego w Krakowie Krzysztof F. zobaczył, że nieznany mu mężczyzna wybiera ze śmietnika puszki i butelki. Ponieważ uważał, że śmietnik ten znajduje się _ na jego terenie _, zaczął się awanturować.

Zaatakowany mężczyzna próbował odejść, ale Krzysztof F. dogonił go, wyciągnął nóż i zadał mu cios w klatkę piersiową, po czym uciekł.

Policjanci zorganizowali obławę; dysponowali rysopisem napastnika oraz nagraniem zdarzenia z monitoringu. Sprawca został zatrzymany kilka godzin później na terenie pobliskich ogródków działkowych. W identyfikacji pomogli świadkowie.

Podczas śledztwa Krzysztof F. skorzystał z prawa do odmowy wyjaśnień. Grozi mu kara dożywocia.

Czytaj więcej w Money.pl
Śmiertelne pobicie w Krakowie. Na nowohuckim osiedlu 20-letni mężczyzna został śmiertelnie pobity na osiedlu Szkolnym w krakowskiej Nowej Hucie. Policja zatrzymała osoby mogące mieć informacje na temat tego zdarzenia.
Zabił trzy osoby. Był niepoczytalny? Śledczy wystąpili o przeprowadzenie obserwacji psychiatrycznej Samira S. podejrzanego o zabicie w Gdańsku trzyosobowej rodziny.
Szaleniec z Biełgorodu zeznaje. Zabił 6 osób Jeszcze dziś zapadną decyzję co do dalszej procedury postawienia go przed sądem.
Tagi: bezdomni w polsce, bezdomny, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz