Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
zabójstwo
14.12.2014 19:38

Zabójstwo małżeństwa w Rakowiskach. Zatrzymano dwie osoby

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa małżeństwa N. w miejscowości Rakowiska pod Białą Podlaską (Lubelskie).

Podziel się
Dodaj komentarz
(Piotr Kamionka/REPORTER)

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa małżeństwa N. w miejscowości Rakowiska pod Białą Podlaską (Lubelskie). Zamordowany 48-letni mężczyzna był funkcjonariuszem straży granicznej. W tej sprawie został zatrzymany syn małżonków oraz jego znajoma.

_ - Obie zatrzymane osoby będą przesłuchane _ - poinformowała dzisiaj rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Beata Syk-Jankowska.

Jak ustalili śledczy, do zabójstwa doszło w nocy z piątku na sobotę. Ciała zamordowanych małżonków znaleziono w ich domu w Rakowiskach, pod Białą Podlaską. Policję wezwali sąsiedzi, kiedy zauważyli otwarte drzwi do domu.

Zamordowany 48-letni mężczyzna był funkcjonariuszem straży granicznej, 42-letnia kobieta była nauczycielką. W ramach śledztwa zatrzymano w Krakowie 18-letniego syna małżonków, oraz jego 18-letnia znajomą.

Śledztwo w sprawie zabójstwa małżeństwa N. prowadzi oddział zamiejscowy w Białej Podlaskiej lubelskiej Prokuratury Okręgowej.

Syk-Jankowska powiedziała, że więcej szczegółów sprawy prokuratura ujawni w poniedziałek po przesłuchaniu zatrzymanych osób. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ofiary zostały zamordowane w bardzo brutalny sposób.

Czytaj więcej w Money.pl
Namawiał do zabójstwa. Dostanie dożywocie? Proces Piotra B. zakończył się w zeszłym tygodniu. Wówczas prok. Robert Majewski z warszawskiej prokuratury apelacyjnej w mowie końcowej wniósł o łączną karę 25 lat więzienia dla oskarżonego.
Co dalej ze śledztwem ws. zabójstwa Papały? Śledztwo zostało przedłużone o kolejne trzy miesiące. Zdecydował o tym Prokurator Generalny na wniosek łódzkiej prokuratury apelacyjnej.
Były senator opuści areszt? Jest zażalenie Były senator Aleksander G. został zatrzymany 4 listopada br. Przedstawiono mu zarzut podżegania do zabójstwa Jarosława Ziętary.
Tagi: zabójstwo, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz