Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kurier
17.02.2013 18:08

Zabójstwa w Polsce. Zatrzymano podejrzanego o zabicie kuriera

Zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o zabicie 48-letniego pracownika firmy kurierskiej, którego ciało znaleziono w piątek w nocy w miejscowości Wiślinka (Pomorskie).

Podziel się
Dodaj komentarz
(Anita Patterson Peppers/Dreamstime.com)

Zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o zabicie 48-letniego pracownika firmy kurierskiej, którego ciało znaleziono w piątek w nocy w miejscowości Wiślinka (Pomorskie). Motywy zabójstwa nie są znane. Jeszcze dziś mężczyzna zostanie przesłuchany przez prokuraturę.

Jak powiedziała PAP oficer prasowy policji w Pruszczu Gdańskim, Marzena Szwed-Sobańska, podejrzewany o zabójstwo to 33-letni mieszkaniec Gdańska. Został on zatrzymany w piątek po południu, ale policja dopiero w niedzielę poinformowała o tym fakcie.

Jeszcze w niedzielę 33-latek zostanie doprowadzony na przesłuchanie do prokuratury. Jeśli śledczy przedstawią mu zarzuty, tego samego dnia skierują do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie.

Na ciało 48-letniego kuriera natrafił przypadkowy przechodzień, który około godz. 2 w piątek szedł gruntową drogą biegnącą niedaleko wału przeciwpowodziowego w Wiślince. Nieopodal ciała stało auto firmy kurierskiej, w której pracował mężczyzna.

Jak poinformowała Szwed-Sobańska, sekcja zwłok wykazała, że kurier zginął na skutek poważnych obrażeń głowy. Z jego auta nie zginęła żadna z przesyłek.

Czytaj więcej w Money.pl
Zginął broniąc dziewczyny. Jego zabójca... Zarzut zabójstwa 20-latka i naruszenia nietykalności cielesnej kobiety usłyszał dziś mieszkaniec Łodzi 20-letni Rafał N.
Zabójstwo w Łodzi. Policja ma podejrzanych Do zdarzenia doszło dziś ok. godz. 3.00 nad ranem. Według wstępnych ustaleń chłopak i dziewczyna bawili się w jednym z łódzkich pubów.
Tragedia w Łodzi. Śmiertelnie ugodzili nożem Policja poszukuje dwóch mężczyzn podejrzewanych o śmiertelne ugodzeniem nożem 20-latka - poinformował dzisiaj rano Radosław Gwis z biura prasowego łódzkiej policji.
Tagi: kurier, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz