Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
jersey
25.08.2011 10:07

Zabójca z Jersey zwolniony ze szpitala. Trafi do aresztu

Domniemany zabójca sześciu osób na wyspie Jersey, w tym trojga dzieci 30. letni Damian Rz. został zwolniony ze szpitala, gdzie w stanie ciężkim, lecz stabilnym przebywał od 14. sierpnia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Anita Patterson Peppers/Dreamstime.com)

*Domniemany zabójca sześciu osób na wyspie Jersey, w tym trojga dzieci 30. letni Damian Rz. został zwolniony ze szpitala, gdzie w stanie ciężkim, lecz stabilnym przebywał od 14. sierpnia. *

Lekarze uznali, że jego stan zdrowia poprawił się na tyle, by mógł przebywać w areszcie policyjnym, gdzie zostanie formalnie przesłuchany. Rz. po serii przypisanych mu zabójstw z użyciem noża usiłował odebrać sobie życie, ale lekarze szpitala w St. Helier zdołali go uratować, mimo ciężkich ran.

Damian Rz. miał zabić nożem żonę Izabelę, 55. letniego teścia Marka G., najbliższą przyjaciółkę żony Martę i troje dzieci - dwoje własnych i trzecie przyjaciółki żony.

Miejscowe media donosiły, że Rz. stracił oszczędności całego życia w nieudanej inwestycji na polskim rynku nieruchomości. Miał też trudności w małżeństwie i wcześniej próbował sobie odebrać życie przedawkowawszy środki uspokajające.

Rz. i jego pochodząca z Bydgoszczy żona wzięli ślub przed ośmioma laty. Na Jersey zamieszkali sześć lat temu. Rz. trudnił się stolarką budowlaną i w pracy miał dobrą opinię. Na krótko przed tragedią Damian i Izabela Rz. powrócili z wakacji w Polski.

Morderstwo na Jersey. Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/234/t154602.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/zabojstwo;na;jersey;znana;tozsamosc;napastnika,43,0,891691.html) Zabił sześć osób w Anglii. To Polak Sprawcą wczorajszego zabójstwa 6-ciorga osób na brytyjskiej wyspie Jersey jest 30-letni Polak Damian R.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/207/t154575.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/brytyjscy;detektywi;przyjada;do;polski,162,0,895906.html) Brytyjscy detektywi śladami Polaka-mordercy Chcą przesłuchać rodzinę i przyjaciół ofiar morderstwa na Jersey.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/234/t154602.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/morderstwo;na;jersey;sledztwo;dotarlo;do;polski,137,0,892553.html) Brytyjczycy w Polsce, śladami mordercy Dotarli do miasta z którego pochodziły ofiary masakry na wyspie Jersey. Prokuratura ujawnia kolejne szczegóły tragedii.
Tagi: jersey, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz