Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
działalność policji
31.01.2014 11:00

Zablokowana droga nr 5 w pobliżu Żnina

Rozbite pojazdy całkowicie zablokowały przejazd.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Tymon Markowski/EastNews)

Odcinek drogi krajowej między Żninem (Kujawsko-Pomorskie) i Gnieznem (Wielkopolskie) został zablokowany po wypadku, do którego doszło w miejscowości Czewujewo, w powiecie żnińskim - poinformowała straż pożarna.

- _ Przed godz. 10 w Czewujewie, na terenie powiatu żnińskiego, zderzyły się dwa samochody ciężarowe. W Wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby _ - poinformował oficer dyżurny Straży Pożarnej w Toruniu.

Rozbite pojazdy całkowicie zablokowały przejazd drogą krajową nr 5. Przyczyny i okoliczności wypadku ustala policja.

Czytaj więcej w Money.pl
Pijany kierowca wjechał w przystanek. 5 osób... Pięć osób zostało rannych po tym, jak przed godz. 18 pijany kierowca wjechał w przystanek przy pl. Szembeka na warszawskim Grochowie. Miał niemal 2 promile.
Pomorskie: Odblokowano drogę krajową nr 55 Droga została zablokowana w miejscowości Otłówko w powiecie kwidzyńskim (Pomorskie) po tym, jak autobus PKS uderzył w drzewo.
Wbił sobie nóż w głowę i... przeżył Mężczyznę zabrano do szpitala z ulicy. Cały czas był przytomny i w karetce rozmawiał z towarzyszącymi mu policjantami. Powiedział im, że sam wbił sobie nóż w głowę, gdyż w ten sposób chciał popełnić samobójstwo.
Tagi: działalność policji, droga krajowa, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz