Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
praca policji
16.07.2012 13:15

Zabił psa, bo ten chciał wyjść na spacer

Policja z Braniewa przedstawiła zarzut zabicia psa 68-letniemu mężczyźnie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rafalolechowski/Dreamstime)

*Policja z Braniewa przedstawiła zarzut zabicia psa 68-letniemu mężczyźnie, który wyrzucił zwierzę przez okno z czwartego piętra. Właściciela irytowało, że suczka piszczy, domagając się wyjścia na spacer. *

Policja poinformowała, że mężczyzna przyznał się do winy. Grozi mu do dwóch lat więzienia.

_ - Policjanci ustalili, że zwierzę zginęło ponieważ właścicielowi przeszkadzało jego popiskiwanie _ - powiedziała PAP Mariola Plichta z zespołu prasowego warmińsko-mazurskiej policji. Dodała, że starszy mężczyzna miał opiekunkę, do zadań której należało m.in. wyprowadzanie zwierzęcia. Kobieta, która mieszkała ze swym podopiecznym i jego psem, w czasie zdarzenia zdrzemnęła się. Dlatego zirytowany popiskiwaniem suczki właściciel wyrzucił ją przez okno.

_ - Mężczyzna zeznał, że chwycił psa i wyrzucił, bo tak chciał się zemścić na opiekunce, że go nie wyprowadziła. Trudno to zrozumieć tym bardziej, że suczka, mieszkała ze swoim panem prawie 20 lat _ - dodała Plichta.

Plichta przyznała, że mężczyzna w czasie zatrzymania był po spożyciu alkoholu (policjanci wyczuwali woń,) ale nie został zbadany alkomatem ani nie pobrano mu krwi do badań. O wyrzuceniu psa przez okno policję poinformowali sąsiedzi.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: praca policji, pies, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz