Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zabezpieczmy mieszkania przed włamaniem

0
Podziel się:

-Sprawdźmy między innymi dokładnie zamki w drzwiach i zamknijmy wszystkie okna - mówi starszy sierżant Iwona Grzebyk-Dulak- rzecznik prasowy sądeckiej policji.

Zabezpieczmy mieszkania przed włamaniem
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

- Sprawdźmy między innymi dokładnie zamki w drzwiach i zamknijmy wszystkie okna - mówi starszy sierżant Iwona Grzebyk-Dulak- rzecznik prasowy sądeckiej policji.

Szczególną uwagę powinni na to zwrócić mieszkańcy domków jednorodzinnych oraz właściciele mieszkań na parterze.Policja przypomina aby dokładnie zabezpieczyć mieszkanie czy dom przed wyjazdem na święta. To może nas ustrzec przed włamaniem czy kradzieżą.

Wartościowe przedmioty powinniśmy pozostawić u rodziny a większą gotówkę pieniędzy zdeponować w banku.

Nieoceniona może być również pomoc sąsiada - dodaje Iwona Grzebyk-Dulak. Poprośmy go aby zbierał ulotki przed mieszkaniem aby było wrażenie, że właściciel cały czas w nim jest.

Policja również prosi o czujność podczas robienia zakupów. W okresie przedświątecznym bardziej uaktywniają się kieszonkowcy.

Czytaj więcej w Money.pl
Po 34 godzinach zatrzymali uciekiniera Mężczyzna uciekł ze spacerniaka w sobotę około południa. 29-latek, podejrzany o kradzieże z włamaniami, przebywał w areszcie od ponad 3 miesięcy.
Po wypadku zablokowana droga krajowa W wypadku zginął kierowca jednego z pojazdów. W miejscu wypadku policjanci kierują jadących trasą na objazdy.
Tragiczny weekend na polskich drogach Rozpoczął się okres bożonarodzeniowych wyjazdów. Policjanci zatrzymali prawie 650 nietrzeźwych kierujących.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)