Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
poszukiwania
28.12.2014 08:45

Wznowiono poszukiwania kuracjuszki z Ciechocinka

80-letnia kobieta wyszła w piątek z sanatorium Krystynka w Ciechocinku. Od tamtego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Piotr Kamionka/REPORTER)

Wznowione poszukiwania kuracjuszki z Ciechocinka. Mieszkanka Torunia, 80-letnia Teresa Dąbrowska, w piątek wyszła z jednego z sanatoriów, od tamtego czasu jej nie widziano.

Dziś rano wznowiono akcję poszukiwawczą - mówi rzeczniczka Komendanta Powiatowego Policji w Aleksandrowie Kujawskim, Marta Białkowska-Błachowicz.

W akcji bierze udział kilkadziesiąt osób. Przeszukują skwery, parki i pustostany. Wczoraj po 16:00 poszukiwania zawieszono ze względu na zapadające ciemności.

Policja prosi też o pomoc w poszukiwaniach. Osoby, które widziały kobietę, której rysopis opublikowano na stronie aleksandrowskiej policji, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką, bądź pod numer 997.

80-letnia Teresa Dąbrowska wyszła w piątek z sanatorium _ Krystynka _ w Ciechocinku. Od tamtego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta ma 155 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma siwe włosy i niebieskie oczy.

Pani Teresa była ubrana w długą kurtkę z kapturem koloru ciemno-piaskowego, spódnicę koloru stalowego w kratę, biały szalik, czarną czapkę z wełny i czarne półbuty. Zaginiona choruje na alzheimera.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: poszukiwania, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz