Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadek samochodowy
11.08.2013 11:40

Wypadek samochodowy. Uciekali przed policją, pasażerowie nie żyją

W nocy w okolicach Słubic w Lubuskiem kierowca volkswagena nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Kierowca nie reagował na sygnały z policyjnego, oznakowanego auta, starając się zgubić radiowóz.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Mieli po 16, 17 i 18 lat. Uciekali przed policją. Dwóch z nich nie żyje. Volkswagen, którym jechało trzech nastolatków, wpadł do rzeki. Dwaj utonęli, trzeci został zatrzymany.

W nocy w okolicach Słubic w Lubuskiem kierowca volkswagena nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Doszło do pościgu. Kierowca nie reagował na sygnały z policyjnego, oznakowanego auta, starając się _ zgubić _ radiowóz. W pobliżu miejscowości Bogdaniec wjechał na most nad kanałem melioracyjnym, uderzył w betonową barierkę i spadł do kanału.

Patrol po dojechaniu na miejsce zatrzymał jednego z mężczyzn, który wydostał się z auta i próbował uciekać. Od niego policjanci dowiedzieli się, że w samochodzie znajdują się jego dwaj koledzy Funkcjonariusze wyciągnęli ich i podjęli próbę reanimacji, niestety bezskutecznie.

W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 17-latek i 18-latek. Mężczyzna, który przeżył ma 16 lat.
Wiadomo już , że kierowca nie miał prawa jazdy. Wszyscy trzej byli już notowani przez policję. Na razie nie wiadomo, czemu uciekali przed funkcjonariuszami.

Czytaj więcej w Money.pl
Zderzenie samochodów. Jeden dachował W wypadku dwie osoby zginęły, a trzy zostały ranne. Jak podała policja uderzenie było tak silne, że jadący samochodem osobowym wypadli na zewnątrz auta.
Zabił żonę, zdjęcie jej zwłok wstawił na Facebooka 31-letni Derek Medina z Miami przyznał się do zabójstwa żony. Ogłosił to na Facebooku i wrzucił zdjęcie zamordowanej 26-latki.
Nowe fakty w sprawie tragedii nad Wartą W poszukiwaniach 14-latka brało udział kilkadziesiąt osób. Śledztwo w sprawie tragedii wszczęła Prokuratura Rejonowa w Wieluniu.
Tagi: wypadek samochodowy, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz