Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadek drogowy
16.08.2014 10:43

Wypadek drogowy - cztery ofiary koło Szczecina

Prawdopodobnie w jednym z samochodów znajdowała się butla z gazem, co wywołało gwałtowny pożar.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Piotr Kamionka/REPORTER)

Cztery osoby zginęły w wypadku na drodze ze Szczecina do Myśliborza w Zachodniopomorskiem. W okolicach miejscowości Wysoka Gryfińska doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych z czego jeden zapalił się.

Prawdopodobnie w jednym z samochodów znajdowała się butla z gazem, co wywołało gwałtowny pożar. Jezdnia w kierunku Szczecina została zablokowana. Wyznaczono objazd przez pobliską stację paliw.

Z kolei na drodze krajowej 88 w Bytomiu, siedem osób zostało rannych w czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych. W rejonie wypadku tworzą się korki. Policja kieruje kierowców objazdami.

Starszy aspirant Marek Krzenczesa ze śląskiej drogówki poinformował, że na miejscu pracują wszystkie służby. Rannym pomocy udzielają dwa zespoły Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Czytaj więcej w Money.pl
Poważny pożar w centrum Zakopanego. Są ranni Według strażaków prawdopodobnie wybuchła butla z gazem.
Susza w lasach. Duże zagrożenie pożarowe _ Wilgotność ściółki wynosi kilkanaście procent, a na północy województwa wielkopolskiego zaledwie 8 proc. - _napisano w przesłanym dziś w komunikacie.
Przyczyna wypadku na autostradzie Według policyjnych statystyk w 2013 r. w całym kraju doszło do ponad 35 tys. wypadków drogowych, w których zginęło 3 357 osób, a ponad 44 tys. zostało rannych. Z czego na autostradach...
Tagi: wypadek drogowy, ofiary, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz