Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wypadek lotniczy w Kansas. Nie ustają poszukiwania rannych

0
Podziel się:

Strażacy przez kilkanaście minut walczyli z dużym pożarem. W budynku, na który spadła maszyna znajdowało się centrum szkoleniowe.

Wypadek lotniczy w Kansas. Nie ustają poszukiwania rannych
(oder345nn/CC BY-NC-SA 2.0/Flickr)
bEKVKlat

Co najmniej cztery osoby zginęły w wypadku lotniczym w Stanach Zjednoczonych. Kilka osób jest zaginionych i rannych. Niewielki samolot spadł tam na budynek lotniska w miejscowości Wichita w stanie Kansas.

Dwusilnikowy samolot Beechcraft King Air uderzył w budynek znajdujący się na terenie lotniska Mid-Continent położonego na zachodnich przedmieściach Wichita. Co najmniej 4 osoby znajdujące się w środku zginęły na miejscu. Ofiar może być więcej ponieważ kolejne cztery osoby uznano za zaginione.

Pięć osób zostało rannych. Jedyna osobą na pokładzie samolotu był jego pilot. Nie jest jasne czy przeżył wypadek, a jeśli tak to jakie odniósł obrażenia.

bEKVKlav

Przyczyna katastrofy nie jest znana. Według nagrań rozmowy z więżą kontrolna samolot stracił moc silników niedługo po starcie i próbował zawrócić na lotnisko. Strażacy przez kilkanaście minut walczyli z dużym pożarem. W budynku, na który spadła maszyna znajdowało się centrum szkoleniowe.

Czytaj więcej w Money.pl
Amerykańcy żołnierze objęci kwarantanną Decyzja ta wykracza poza środki ostrożności, rekomendowane przez administrację Baracka Obamy dla cywilów.
Kolejny atak na Biały Dom. Tym razem... - _ Wykryto w naszej sieci podejrzane działania _ - powiedział pragnący zachować anonimowość urzędnik administracji prezydenta Baracka Obamy.
Wydali rekordowe 90 mln dol, aby oczernić - _ To prawdziwy dziki Zachód _ - przyznał w rozmowie Rob Christensen, czołowy komentator "News and Observer", dziennika wydawanego w stolicy Karoliny Północnej.
bEKVKlaW
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)