Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory samorządowe 2014
30.11.2014 21:14

Wyniki wyborów samorządowych w Warszawie. Gronkiewicz-Waltz wzruszona

Po ogłoszeniu wyników sondaży prezydent Warszawy podziękowała premier Ewie Kopacz.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Radek Pietruszka)

Kandydatka Platformy Obywatelskiej podziękowała warszawiakom, którzy na nią głosowali. Według sondaży exit-polls, dotychczasowa prezydent Warszawy będzie rządzić miastem przez kolejną kadencję.

- _ Jestem bardzo wzruszona _ - przyznała. - _ Jeśli wyniki sondażowe się potwierdzą, a mam świadomość, że wyniki sondażowe nie są końcowe, to dalej będziemy dynamicznie rozwijać Warszawę korzystając z funduszy europejskich by standard życia się poprawił. _

Po ogłoszeniu wyników sondaży Gronkiewicz-Waltz podziękowała też premier Ewie Kopacz za wsparcie w kampanii wyborczej, a także wszystkim, którzy w niej uczestniczyli.

Zadeklarowała, że będzie się starać, aby Warszawa była nowoczesnym, przyjaznym i dostępnym miastem, by stała się stolicą Europy, a nie tylko Europy środkowej.

Czytaj więcej w Money.pl
22,5 mld zł na budowę drugiej linii metra i nie tylko W latach 2014-2022 stolica chce przeznaczyć na inwestycje 25,5 mld zł.
Żołnierze wracający z misji dostaną wsparcie Centrum ma służyć pomocą i wsparciem byłym uczestnikom misji zagranicznych Wojska Polskiego, popularyzować wiedzę o kontyngentach i pielęgnować pamięć o poległych i zmarłych.
Prezydent Warszawy wydała miliardy. Obiecuje... Hanna Gronkiewicz-Waltz zapowiedziała, że w przyszłym roku chce przeznaczyć 50 milionów złotych na inwestycje.
Tagi: wybory samorządowe 2014, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz