Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory samorządowe 2014
01.12.2014 07:57

Wyniki II tury wyborów cieszą PiS. "Złapaliśmy wiatr w żagle"

Poseł Joachim Brudziński przekonywał, że jego ugrupowanie złapało wiatr w żagle choć jego kandydatom nie udało się wygrać w dużych miastach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Jan Bielecki/East News)

Poseł Joachim Brudziński przekonywał, że jego ugrupowanie złapało _ wiatr w żagle _ choć jego kandydatom nie udało się wygrać w dużych miastach.

Poseł zaznaczył, że politycy PiS otrzymali znacznie lepsze poparcie niż wszyscy przewidywali. Wskazał przy tym na sytuację w Warszawie:

_ - Jacek Sasin był skazywany na porażkę. Na początku dawano mu 17 procent, a uzyskał 44 - _ podkreśla Brudziński. Poseł PiS Stopował polityków PO, twierdzących że to ich partia wygrała wybory. Przypomniał, że PiS wygrał w liczbie oddanych głosów wybory do Sejmików. Dodał, że teraz Prawo i Sprawiedliwość czeka jeszcze na rozstrzygnięcie przez sądy protestów wyborczych zgłaszanych po pierwszej turze.

Joachim Brudziński zapowiedział też protest w sprawie domniemanego złamania ciszy wyborczej przez _ Gazetę Wyborczą _, która jak mówił poseł, namawiała do głosowania przeciwko PiS. W sobotę dziennik opublikował tekst, w którym wiceszef gazety napisał _ Nie pozwólmy nikomu obrzydzać święta naszej demokracji. Idźmy głosować, bo inaczej ludzie prezesa zagłosują za nas _.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: wybory samorządowe 2014, wybory, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz