Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo
22.05.2013 14:44

Wychowanie seksualne promuje homoseksualizm. Tak uznali w Chorwacji

Materiały do nauki tego przedmiotu naruszają podstawowe prawo rodziców do wychowania dzieci.

Podziel się
Dodaj komentarz
(skynesher/iStockphoto)

Chorwacki Trybunał Konstytucyjny nakazał w środę wstrzymanie lekcji wychowania seksualnego, które wprowadzono pod koniec ubiegłego roku dla dzieci i młodzieży w wieku od 9 do 18 lat.

W uzasadnieniu podkreślono, że materiały do nauki tego przedmiotu naruszają podstawowe prawo rodziców do wychowania dzieci.

Władze oświatowe będą musiały dokonać rewizji tych materiałów. Kościół katolicki i partie konserwatywne ostro protestowały przeciwko lekcjom wychowania seksualnego w szkołach, twierdząc, że propaguje się na nich homoseksualizm i jednopłciowe związki partnerskie oraz godzi w _ naturalne, takie jak Bóg chciał, małżeństwo mężczyzny i kobiety _.

Czytaj więcej w Money.pl
Zgodzą się na małżeństwa homoseksualistów? Cameron chce udowodnić społeczeństwu, że Partia Konserwatywna zmieniła się i idzie z duchem czasu.
Największa reforma od zniesienia kary śmierci Premier się cieszy, a katolicka felietonistka wzywa do ogólnokrajowej manifestacji.
Geje będą adoptować dzieci. Jest wyrok! Francuski Trybunał Konstytucyjny ogłosił dzisiaj, że przyjęta przez parlament ustawa zezwalająca na małżeństwa homoseksualne i adoptowanie dzieci przez pary tej samej płci jest zgodna z konstytucją.
Tagi: prawo, chorwacja, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz