Notowania

wybuch gazu
24.11.2012 08:01

Wybuch w USA. Striptizerki czuły to już od kilku dni

Policja ewakuowała domy i budynki. Docierają już pierwsze informacje o ofiarach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Polaris/East News)

Potężny wybuch gazu wczoraj wieczorem całkowicie zniszczył wielopiętrowy budynek w centrum miasta Springfield, w stanie Massachusetts. Co najmniej 8 osób zostało rannych - poinformowały lokalne władze.

Według lokalnej stacji telewizyjnej WWLP-TV, uszkodzone zostały też dwa sąsiednie domy, w których powylatywały szyby z okien.

W zniszczonym budynku mieścił się klub ze striptizem. Jedna z tancerek zatrudnionych w tym klubie powiedziała, że w pomieszczeniach klubu już od kilku dni czuć było zapach gazu, ale wezwana ekipa techniczna nie znalazła żadnej awarii.

Policja ewakuowała mieszkańców okolicznych domów i osoby, które znajdowały się w pobliskich centrach handlowych i biurach.

Czytaj więcej w Money.pl
Eksplozja na platformie. Gigantyczne płomienie Do katastrofy doszło u południowego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. 4 osoby są ranne, a 2 zaginione.
Zamieszki w Egipcie. USA są zaniepokojone Stany Zjednoczone są zaniepokojone decyzją prezydenta Egiptu Mohammeda Mursiego, dotyczącą samodzielnego zwiększenia własnych uprawnień.
Dyrektor CIA zrezygnował zbyt pochopnie? Skandal - jak się komentuje - przybrał postać opery mydlanej.
Tagi: wybuch gazu, usa, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz