Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wybrzeża Bali. Zaginęli japońscy płetwonurkowie

0
Podziel się:

Utrzymująca się nadal niekorzystna aura w Indonezji utrudnia poszukiwania.

Wybrzeża Bali. Zaginęli japońscy płetwonurkowie
(euthman/CC/Flickr)
bETMNadN

Poszukiwania siedmiorga płetwonurków, w tym sześciu kobiet, nie przyniosły na razie rezultatu - poinformowała indonezyjska policja.

Jak powiedział lokalny komendant policji na wyspie Nusa Penida, japońska grupa, w której było także dwoje instruktorów, wypłynęła stamtąd wynajętą łodzią wczoraj rano, by nurkować wśród namorzynowych lasów w Zatoce Kryształowej. Akwen ten nawiedziły znienacka silny wiatr i intensywny deszcz.

Utrzymująca się nadal niekorzystna aura utrudniała poszukiwania zaginionych, prowadzone przez ratowników, policję i rybaków. Akcję wstrzymano po zapadnięciu zmroku i ma być ona kontynuowana w niedzielę. Podana wcześniej wiadomość o znalezieniu zwłok kobiety, która miała być jedną z ofiar, okazała się nieprawdziwa. Nusa Penida leży około 20 kilometrów na wschód od stolicy prowincji Bali, Denpasar.

bETMNadP
Czytaj więcej w Money.pl
100 tys. ewakuowanych w Indonezji 2 ofiary śmiertelne i ponad sto tysięcy ewakuowanych. To tragiczny bilans wybuchu wulkanu na indonezyjskiej wyspie Jawa.
Ziemia zatrzęsła się z siłą 6,1 stopnia Richtera Wstrząsy sejsmiczne nawiedziły Indonezję i Timor Wschodni jednak nie wywołały niebezpieczeństwa tsunami - poinformowała amerykańska Służba Geofizyczna (USGS).
Przyszli podziwiać wulkan. Zginęli Dzisiejsza erupcja wulkanu Sinabung w Indonezji wyrzuciła popiół wulkaniczny na wysokość dwóch kilometrów.
bETMNaeq
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)