Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory samorządowe 2014
30.11.2014 20:55

Wybory samorządowe 2014. Będą demonstracje?

Państwowa Komisja Wyborcza zabezpiecza się przed ewentualną demonstracją przed jej siedzibą w Warszawie. Wewnątrz są funkcjonariusze BOR-u.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)
Protest w PKW po pierwszej turze

Państwowa Komisja Wyborcza zabezpiecza się przed ewentualną demonstracją przed jej siedzibą w Warszawie. Dziennikarze mogli wejść do PKW tylko do godziny 19.00. Wewnątrz są funkcjonariusze BOR-u. Miejsca pilnuje też policja - przyznaje aspirant Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.

- _ Wiemy, że ma być demonstracja, był złożony wniosek, ale za późno _ - powiedział. - _ Jeżeli protest będzie to nielegalny. Na razie nie ma incydentów, cały czas jesteśmy w gotowości jeśli miałoby się coś dziać. _

Po pierwszej turze wyborów 20 listopada kilkaset osób zebrało się na proteście pod siedzibą Państwowej Komisji Wyborczej. Części demonstrantów udało się wedrzeć do środka żądając dymisji członków PKW. W nocy policja wyprowadziła protestujących.

Czytaj więcej w Money.pl
Wyniki II tury wyborów samorządowych już wkrótce Sondaże exit poll z sześciu największych miast poznamy już kilka chwil po godzinie 21.
139 incydentów naruszenia ciszy wyborczej. Znamy frekwencję na godz. 17.30 W sumie o wybór ubiega się 1774 kandydatów. Głosować może ponad 16 mln osób.
Szwajcarzy zadecydowali. Znamy oficjalne wyniki referendum Osoby posiadające kredyt we frankach mogą odetchnąć z ulgą. Zobacz, jak ostatecznie rozłożyły się głosy.
Tagi: wybory samorządowe 2014, wybory 2014, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz