Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory prezydenckie 2015
26.01.2015 08:55

Wybory prezydenckie 2015. PO wesprze Komorowskiego

- Komorowski nie konfliktuje społeczeństwa, a poza tym, tak po ludzku można powiedzieć, jest człowiekiem, który potrafi słuchać innych - mówiła premier Kopacz.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Patryk Ptak/REPORTER)

Premier Ewa Kopacz w poniedziałek w Programie I Polskiego Radia pytana o poparcie Platformy dla kandydatury Bronisława Komorowskiego na urząd prezydenta.

_ - Oczywiście, że Platforma wesprze Bronisława Komorowskiego, uważam, że w tej chwili to jest jedyny dobry kandydat, który gwarantuje pokój i spokój w Polsce, ale też bardzo szybkie interwencje i rozwiązania legislacyjne _- mówi Ewa Kopacz.

_ _

Zdaniem premier Komorowski nie konfliktuje społeczeństwa, a poza tym, tak po ludzku można powiedzieć, jest człowiekiem, który potrafi słuchać innych.

_ - Bardzo to sobie cenię w naszym kandydacie, kandydacie Platformy Obywatelskiej, którego nie tylko Platforma będzie popierać, głosząc to, co przed chwilą powiedziałam, ale też będziemy go wspierać na wszystkie możliwe sposoby, także finansowe - wskazywała. __ _

_ - Oficjalne poparcie nastąpi - zgodnie z obowiązującymi zwyczajami - kiedy marszałek Sejmu ogłosi termin wyborów prezydenckich. Chcemy różnić się od tych, którzy rozpoczęli kampanię, to też zadziwiające (rozpocząć kampanię) wtedy, kiedy jeszcze nie wiadomo kiedy odbędą się wybory prezydenckie. Naszym oficjalnym kandydatem niewątpliwie będzie Komorowski _ - zapewniła Ewa Kopacz.

Czytaj więcej w Money.pl
To wtedy udzielą Komorowskiemu poparcia Nieoficjalnie politycy PO przewidują, że pierwsza tura wyborów odbędzie się 10 maja.
Prezydent ogłosi start w wyborach? Padła data Prezydent ma przedstawić decyzję ws. startu w wyborach bliżej ogłoszenia ich terminu przez marszałka Sejmu. Radosław Sikorski ma czas do 6 lutego.
850 mln złotych. Tyle w 2015 roku wydamy na władze Żadna z tych instytucji nie planuje oszczędności - trzy zwiększą budżet, a jedna utrzyma go na tym samym poziomie.
Tagi: wybory prezydenckie 2015, komorowski, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz