Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory prezydenckie 2015
31.12.2014 08:17

Wybory prezydenckie 2015. Kiedy kandydat SLD?

- W styczniu Sojusz Lewicy Demokratycznej przedstawi swego kandydata na prezydenta - zapowiada poseł tej partii Grzegorz Napieralski.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

- _ W styczniu Sojusz Lewicy Demokratycznej przedstawi swego kandydata na prezydenta _ - zapowiada poseł tej partii Grzegorz Napieralski. Jak przyznał, kończący się rok był trudny dla jego ugrupowania, gdyż poniosło ono porażki w wyborach.

Grzegorz Napieralski powiedział, że SLD powinno szybko ogłosić decyzję co do kandydata na prezydenta, gdyż inne partie już to zrobiły.

_ - Czasu jest mało i decyzja musi zapaść na początku stycznia _ - powiedział w radiowej Jedynce. - _ Przegapiliśmy dobry moment - Palikot wystartował, Komorowski już pracuje, widać dużą aktywność Prawa i Sprawiedliwości. My jesteśmy w tyle, musimy przyśpieszyć. Jeśli tego nie zrobimy, przegramy. _

Wybory prezydenckie odbędą się w maju 2015 roku.

Czytaj więcej w Money.pl
Clinton murowaną zwyciężczynią wyborów? Kampania prezydencka rozpocznie się na dobre w pierwszym kwartale przyszłego roku.
Islamiści bliscy przejęcia władzy w Tunezji W drugiej turze wyborów prezydenckich w szranki stają zwycięzca pierwszej tury 88-letni weteran polityczny Bedżi Kaid Essebsi i obecny prezydent Monsif Marzuki.
Wojciech Olejniczak wycofuje się z polityki W tym roku bez powodzenia startował w wyborach do europarlamentu. Ostatnie kilka miesięcy spędził w Stanach Zjednoczonych.
Tagi: wybory prezydenckie 2015, sld, wiadomości, kraj, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz