Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wybory prezydencie 2015. Leszek Miller komentuje: PiS wpadło w panikę

0
Podziel się:

Według Leszka Millera jest komiczne, że PiS startuje do nowej kampanii wyborczej zanim nie skończyła się obecna.

Wybory prezydencie 2015. Leszek Miller komentuje: PiS wpadło w panikę
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bESOdRed

Lider SLD uważa, że PiS podało nazwisko swojego kandydata na prezydenta po to, by odwrócić uwagę od afery samolotowej. Wczoraj w Krakowie Jarosław Kaczyński niespodziewanie ogłosił, że kandydatem PiS będzie europoseł Andrzej Duda.

Wcześniej politycy tej partii mówili, że kwestią wyborów na prezydenta Polski zajmą się po wyborach samorządowych. Według Leszka Millera jest komiczne, że PiS startuje do nowej kampanii wyborczej zanim nie skończyła się obecna. _ Kandydatura pana Dudy ogłoszona w tym czasie to przejaw paniki _ - ocenił lider Sojuszu. Jego zdaniem, szefom PiS chodziło o to, by chociaż na chwilę temat _ trzech muszkieterów _, którzy byli w Prawie i Sprawiedliwości, zniknął z mediów.

Plan odwrócenia uwagi opinii publicznej, zdaniem lidera Sojuszu, częściowo się udał, ponieważ wszyscy rozmawiają o tym, kim jest Andrzej Duda. _ To polityk, w stosunku do którego nie ma wielu zastrzeżeń _ - dodał Leszek Miller. Wybory prezydenckie odbędą się wiosną przyszłego roku, przed wyborami do parlamentu.

bESOdRef
Czytaj więcej w Money.pl
Kaczyński nie chce być prezydentem, bo... - _ Nie ma obowiązku kandydowania na prezydenta _ - stwierdził prezes PiS.
On wypełni testament Lecha Kaczyńskiego Andrzej wyznał, że choć o jego kandydaturze mówiono w partii od dawna, to ostateczna decyzja mocno go zaskoczyła.
Miller i Piechociński: Kaczyński żyje w swoim świecie Dziś z Ewą Kopacz spotkali się wszyscy polityczni liderzy. Za wyjątkiem szefa PiS.
bESOdReG
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)