Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
zabójstwa
19.05.2013 21:09

Wstrząsająca zbrodnia. Brytyjczyk przyznał się do zabójstwa dzieci

Mieszkający we Francji Brytyjczyk przyznał się do zabójstwa dwojga swoich dzieci w wieku pięciu i dziesięciu lat. Ich ciała odnaleziono dziś w domu rozwiedzionej pary. Miały podcięte gardła.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Willeecole/Dreamstime)

Podejrzanym o dokonanie zbrodni jest 48-letni ojciec dzieci. Francuska policja zatrzymała już mężczyznę i umieściła go w areszcie. Nie chciał on wyjawić motywów swojego czynu. Według jednego ze źródeł policyjnych do którego dotarła agencja AFP, powodem mógł być bolesny rozwód i ograniczenia nałożone na kontakty z dziećmi.

Jak zeznali świadkowie, policję na miejsce zbrodni wezwała była żona Brytyjczyka.
Dawny sąsiad pary powiedział AFP, że pozostający na bezrobociu mężczyzna nadużywał alkoholu i bił swoją żonę. Według informatora, para rozwiodła się _ dwa lub trzy lata temu _. Mimo tego, wciąż mieszkali ze sobą w jednym mieszkaniu.

Czytaj więcej w Money.pl
Ciała niemowląt znaleźli w zamrażarce Policja zatrzymała małżeństwo z Lubawy (Warmińsko-Mazurskie), które jest podejrzewane o zabójstwo trzech nowo narodzonych chłopców.
Panika w Cannes. Padły dwa strzały Mężczyzna z granatem i pistoletem wywołał dzisiaj wieczorem panikę w Cannes, gdy dwukrotnie wystrzelił w pobliżu studia emitowanego na żywo programu Grand Journal tv Canal +.
Tagi: zabójstwa, francja, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz