Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

WOŚP zagra 12 stycznia. Już teraz zbierają w internecie

0
Podziel się:

W niedzielę 12 stycznia odbędzie się 22. finał WOŚP. Już od kilku tygodni można włączyć się do finałowej zbiórki, biorąc udział w internetowych aukcjach, zasilając wirtualne skarbonki czy włączając się w budowę e-serca.

WOŚP zagra 12 stycznia. Już teraz zbierają w internecie
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Już od lat pieniądze podczas finałów WOŚP zbierane są nie tylko przez wolontariuszy z puszkami, którzy w tym dniu licznie pojawiają się na ulicach, ale także za pośrednictwem internetu. Fundację wspierać można m.in. przelewami, sms-ami, przy pomocy karty kredytowej lub debetowej, a także biorąc udział w internetowych aukcjach. Coraz popularniejsze jest również zbieranie pieniędzy przez serwisy społecznościowe.

W niektóre z internetowych zbiórek można włączyć się już teraz, część możliwości dostępna będzie dopiero w dniu finału.

Już w tej chwili można wziąć udział w budowie wirtualnego serca na platformie crowdfundingowej www.wspieram.to. Wirtualna skarbonka działa już także w serwisie www.Siepomaga.pl. Jest to możliwość zarówno dla osób, które chciałyby wpłacić pieniądze na rzecz WOŚP, a także dla tych, którzy nie zdążyli zostać wolontariuszami lub tych, którzy razem ze swoimi fanami czy pracownikami chcą wspólnie zbierać pieniądze. Na Siepomaga.pl można dorzucić się do istniejącej już puszki lub założyć własną skarbonkę i "kwestować" z nią w sieci.

WOŚP wspiera również m.in. Niewidzialna Wystawa, która przybliża sposób, w jaki osoby niewidome poznają świat i orientują się w rzeczywistości. Każdy, kto chce w ten sposób włączyć się w 22. finał, może odwiedzić wystawę o godz. 19.15 do 12 stycznia. Dochód z biletów od grup wchodzących o tej godzinie zostanie przekazany WOŚP.

Amatorzy górskich wędrówek mogą na finałowych aukcjach wylicytować nocleg w jednym z 12 schronisk, które oferowane są w ramach karpackiego finału WOŚP.

Wszystkie finałowe aukcje - ponad 6 tys. - dostępne są w serwisie www.aukcje.wosp.org.pl.

Informacje na temat akcji organizowanych w ramach 22. finału WOŚP w całej Polsce oraz w sztabach zagranicznych można znaleźć na stronie www.wosp.org.pl/final/aktualnosci.

Czytaj więcej w Money.pl
To już koniec 21. finału WOŚP Jurek Owsiak i ponad 120 tysięcy wolontariuszy zebrali ogromną sumę pieniędzy. Sprawdź, ile dokładnie ma już WOŚP.
Owsiak odebrał sprzęt kolejnemu szpitalowi Urządzenia miały służyć na oddziale geriatrii, tymczasem szpital bez wiedzy fundacji przeniósł go na inne oddziały, w tym na kardiologię.
Owsiak obali ministra zdrowia? "To jest wojna" Politycy stają murem za założycielem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Minister zdrowia zapowiedział...
Koniec Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Owsiak stawia ultimatum _ Działania WOŚP na rzecz medycyny dziecięcej stoją pod znakiem zapytania _ - oświadczyli Lidia i Jerzy Owsiakowie. Powód to śmierć dziewczynki.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)