Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Woody Allen molestował adoptowaną córkę? Jest list z oskarżeniem

0
Podziel się:

28-letnia dziś kobieta opisuje domniemany przypadek molestowania, do którego miało dojść w 1992 roku w ciemnym pokoju w domu rodziców.

Woody Allen molestował adoptowaną córkę? Jest list z oskarżeniem
(Colin Swan/CC/Wikimedia)

W liście otwartym do dziennika New York Times 28-letnia Dylan Farrow, adoptowana córka Woody'ego Allena, ponownie oskarżyła słynnego reżysera o molestowanie seksualne.

Dylan Farrow jest adoptowaną córką Allena i jego dawnej partnerki życiowej Mii Farrow.

W liście otwartym opisuje ona domniemany przypadek molestowania, do którego miało dojść kiedy miała siedem lat, w 1992 roku w _ ciemnym pokoju w domu rodziców _. _ Nigdy nie zapomnę, że mój ojciec robił rzeczy, których nie chciałam _ - napisała Dylan Farrow.

Mia Farrow i Allen rozstali się w 1992 roku po trwającym 12 lat związku. W procesie sądowym o prawa do opieki na dziećmi aktorka oskarżyła reżysera, że molestował seksualnie Dylan. Woody Allen przegrał wówczas prawną batalię o opiekę na dziećmi, ale sąd uznał, że nie ma wystarczających dowodów na to, że reżyser molestował swoją adoptowaną córkę.

Jesienią ubiegłego roku, w wywiadzie dla magazynu _ Vanity Fair _ Dylan Farrow powtórzyła jednak swe oskarżenia wobec Allena. Wówczas prawnik reżysera wydał oficjalne oświadczenie, w którym napisał, że Woody Allen nie przyznaje się do molestowania seksualnego i uważa to za pomówienie.

W latach 90-tych reżyser związał się z adoptowaną córką Mii Farrow, Soon-Yi Previn, którą poślubił w 1997 roku i z którą ma dwie córki.

78-letni Woody Allen jest jednym z najbardziej znanych i cenionych amerykańskich reżyserów. Jest także aktorem, pisarzem i kompozytorem. Czterokrotnie otrzymał Oscara. W tym roku jest także nominowany do tej prestiżowej nagrody za scenariusz do swego filmu _ Blue Jasmin _. W połowie stycznia został uhonorowany Złotym Globem za całokształt twórczości.

Czytaj więcej w Money.pl
Zakony przeprosiły za złe traktowanie dzieci Chodzi o Zgromadzenie Braci Szkół Chrześcijańskich, założone w XVII wieku we Francji przez św. Jana Chrzciciela de La Salle.
Kościół wypłacił 6 mln euro odszkodowań Pieniądze przeznaczone były dla ofiar nadużyć seksualnych ze strony duchownych. Poinformował o tym Episkopat Niemiec.
Terapeuta molestował pacjentki. Jest wyrok Cztery lata więzienia i zakaz wykonywania zawodu przez sześć lat. To wyrok Sądu Rejonowego w Poznaniu dla psychologa i seksuologa Lechosława Gapika.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)