Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
działalność cba
07.09.2012 09:56

Wielkopolskie: CBA zatrzymało 7 osób z Centrum Kształcenia w Pile

Siedmioro pracowników Centrum Kształcenia w Pile zatrzymali funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter Poland)

Siedmioro pracowników Centrum Kształcenia w Pile zatrzymali funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Mieli poświadczać osobom, które nie brały udziału w kursach, ich obecność na zajęciach i egzaminach.

Jak poinformował rzecznik CBA Jacek Dobrzyński, zatrzymania mieszkańców Piły w wieku od 31 do 78 lat miały miejsce w czwartek. Wszyscy są pracownikami Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Poznaniu Centrum Kształcenia w Pile.

_ - Jak ustalili agenci CBA, zatrzymani potwierdzali uczestnictwo w zajęciach teoretycznych i praktycznych, a przede wszystkim w egzaminach końcowych, osobom, które faktycznie nie brały w tych kursach udziału. Umożliwiało im to uzyskanie uprawnień, np. na wózki widłowe _ - poinformował.

Prokuratura w Pile postawiła im w sumie 107 zarzutów (głównie dot. poświadczenia nieprawdy), zastosowała wobec zatrzymanych dozór policyjny. Grozi im do 3 lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
140 polskich kiboli zatrzymanych w Niemczech Jechali na mecz swojej drużyny do Hanoweru. Mieli ze sobą pałki, noże, petardy i byli agresywni.
Ruszyła letnia szkoła antykorupcyjna Gromadzi najlepszych absolwentów szkół antykorupcyjnych na Ukrainie i w Mołdawii.
Afera budowlana z drużyną Hiszpanii w tle Śledczy podejrzewają, że fałszowano dokumenty i pozwolenia na budowę. W ośrodku tym w czasie UEFA Euro 2012 mieszkała reprezentacja Hiszpanii.
Tagi: działalność cba, cba, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz