Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
walki w syrii
28.11.2012 10:04

Walki w Syrii. Co najmniej 20 zabitych w wybuchach w Damaszku

Do dwóch eksplozji doszło w dzielnicy Dżaramana na wschodzie Damaszku. Oprócz zabitych są i ranni, ale ich liczba nie została dotąd ustalona.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA/SANA)

*Co najmniej 20 osób zginęło w wybuchu dwóch samochodów-pułapek, które eksplodowały dziś nad ranem w stolicy Syrii, Damaszku - podało opozycyjne Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka. Według niego wybuchły dwa samochody-pułapki. *

Do dwóch eksplozji doszło w dzielnicy Dżaramana na wschodzie Damaszku. Oprócz zabitych są i ranni, ale ich liczba nie została dotąd ustalona.

Według telewizji Adunia eksplozje nastąpiły ok. godz. 6.40 (5.40 czasu polskiego). Stacja pokazała strażaków polewających wodą spalone wraki dwóch pojazdów po, jak to określono, _ terrorystycznych wybuchach _. Widać także kilka samochodów przygniecionych przez gruzy z sąsiednich budynków.

Czytaj więcej w Money.pl
Zestrzelili śmigłowiec, wrzucili to na YouTube Maszyna została trafiona, gdy prowadziła bombardowania okolic bazy wojskowej ok. 25 kilometrów od Aleppo, głównego miasta na północy Syrii.
Miedwiediew krytykuje Francję, ale Unii broni Przebywający w stolicy Francji z dwudniową wizytą Miedwiediew spotkał się z premierem Jean-Markiem Ayrault i prezydentem Francois Hollande'em.
Francja dała 1,2 mln euro rebeliantom Francja, pierwszy zachodni kraj, który uznał Syryjską Koalicję Narodową na rzecz Opozycji i Sił Rewolucyjnych za jedyną reprezentację Syryjczyków, przyznał jej pomoc humanitarną.
Tagi: walki w syrii, damaszek, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz