Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Walki w Afganistanie. Atak na biuro wywiadu, 4 agentów zabitych

0
Podziel się

Zginął również kierowca samochodu-pułapki zdetonowanego przed biurem. Według źródeł szpitalnych 12 rannych jest w stanie krytycznym.

Walki w Afganistanie. Atak na biuro wywiadu, 4 agentów zabitych
(Xinhua/eyevine/EAST NEWS)
bEratkxx

Bojownicy talibów zaatakowali dzisiaj biuro afgańskiego wywiadu (NDS) w Majdanszahr w prowincji Wardak, 40 km na południowy zachód od Kabulu. W ataku zginęło co najmniej czterech agentów służb i kilkudziesięciu cywilów - podały miejscowe władze.

_ - Pięciu napastników i czterech agentów tajnych służb zostało zabitych w starciach. Rannych zostało około 30 cywilów _ - powiedział rzecznik władz prowincji Wardak.

Zginął również kierowca samochodu-pułapki zdetonowanego przed biurem. Według źródeł szpitalnych 12 rannych jest w stanie krytycznym. Do ataku przyznali się talibowie.

bEratkxz
Czytaj więcej w Money.pl
Atak sił NATO w Afganistanie. Zginęli cywile? Do ataku doszło w okręgu Watapur w prowincji Kunar graniczącej z Pakistanem. Obszar uważa się za bastion islamskich bojowników.
Atak na mikrobus. Są ofiary śmiertelne Jak tłumaczyła policja, napastnicy z jadącego samochodu ostrzelali mikrobus, dwa inne pojazdy oraz przechodniów.
Sekretarz obrony USA zadzwonił do szefa MON Sekretarz obrony USA Chuck Hagel przekazał w telefonicznej rozmowie z szefem MON Tomaszem Siemoniakiem kondolencje po śmierci polskiego żołnierza rannego w niedawnym ataku na bazę Ghazni w Afganistanie.
bEratkya
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)