Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Walka MMA nastolatków z finałem w sądzie?

0
Podziel się:

Rzecznik Praw Dziecka widział materiał filmowy z walki 12-latków. Był oburzony brutalnością walki.

Walka MMA nastolatków z finałem w sądzie?

Na gali MMA w Rawiczu dwaj chłopcy walczyli w klatce, na zasadach tajskiego boksu. Jeden z 12-latków kopnął przeciwnika nogą w twarz, nokautując go. Sprawą zainteresował się Rzecznik Praw Dziecka i zgłosił sprawę do prokuratury.

chcesz dowiedzieć się więcej na temat dziecięcego mma? przeczytaj reportaż: [ ( http://static1.menstream.pl/i/art/65/305217_mhp.jpg ) ] (http://menstream.pl/wiadomosci-reportaze-i-wywiady/dzieci-walczace-w-klatkach-mma-dla-siedmiolatkow-coraz-bardziej-popularne-w-swiecie-u-nas-tez-sa-takie-walki,0,1522769.html) *Tu w klatkach walczą dzieci * W samej Ameryce MMA trenuje już trzy miliony kilkulatków.

Aktualizacja: 20:13

Arkadiusz Wełna - główny organizator gali w Rawiczu - w walce chłopców nie widzi nic złego i nie zgadza się z zarzutami, że chłopcy walczyli _ jak psy _ w klatce. W rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową powiedział, że była to walka pokazowa, przed główną imprezą. Zasady ustalono zarówno z trenerami, jak i z rodzicami chłopców.

Urząd miasta w Rawiczu, który był partnerem gali, nie widzi nic niestosownego w walce dzieci. Rzecznik urzędu jest na urlopie, a jeden z urzędników z biura promocji miasta twierdzi, że miasto de facto wydało tylko pozwolenie na imprezę masową.

Rzecznik Praw Dziecka widział materiał filmowy z walki 12-latków. Marek Michalak skierował sprawę do prokuratury. Był oburzony brutalnością walki. Jego zdaniem winę za to ponoszą jednak dorośli.

Czytaj więcej w Money.pl
Twórcy filmu "Jesteś Bogiem" usłyszeli wyrok Krzysztof Kozak pozwał jego twórców, gdyż wskazywał, że utożsamiana z nim filmowa postać Krzysztofa Kozy została pokazana jako _ czarny charakter i pirat fonograficzny _.
Dolce i Gabbana trafią do więzienia. Za co? Zgodnie z włoskim prawem osoby skazane w sprawach, które nie dotyczą ciężkich przestępstw, nie idą do więzienia przed zakończeniem postępowania we wszystkich instancjach.
Prawie 50 tys. spraw u rzecznika praw dziecka Michalak poinformował senatorów, że jednym z jego celów na 2014 r. jest uregulowanie kwestii związanych z najmłodszymi dziećmi umieszczanymi w placówkach opiekuńczych.
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)