Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

W Nowym Jorku znaleziono fragment samolotu. Prawdopodobnie z zamachu na WTC

1
Podziel się:

Zardzewiały element podwozia tkwi w szczelinie między dwoma budynkami na Dolnym Manhattanie przy Park Place i Murray Street.

W Nowym Jorku znaleziono fragment samolotu. Prawdopodobnie z zamachu na WTC
(Andrea Booher/CC/FEMA News Photo)

Fragment samolotu, prawdopodobnie maszyny, która 11 września 2001 roku uderzyła w jedną z wież World Trade Center, znaleziono w Nowym Jorku w pobliżu miejsca ataku - poinformowała wczoraj nowojorska policja.

Zardzewiały element podwozia tkwi w szczelinie między dwoma budynkami na Dolnym Manhattanie przy Park Place i Murray Street. Znajduje się na nim napis _ Boeing _ i cyfry numeru identyfikacyjnego.

Teren wokół miejsca, gdzie odkryto fragment maszyny, zabezpieczyła policja jako _ miejsce zbrodni _. Policjanci czekają na decyzję w sprawie dokładnego przeszukania terenu, gdyż mogą tam znajdować się ludzkie szczątki.

150-centymentrowy fragment samolotu odkryto przypadkowo, gdy sprawdzono stan jednego z budynków.

11 września 2001 roku dwa uprowadzone przez terrorystów z Al-Kaidy samoloty pasażerskie uderzyły w bliźniacze wieże WTC. Zginęły tam 2753 osoby.

Czytaj więcej w Money.pl
Ruszył proces oskarżonych o atak na WTC Jednym z oskarżonych jest uważany za architekta zamachów z 11 września Chalid Szejk Mohammed.
Camorra wiedziała o zamachach na WTC? Te sensacyjne wiadomości podał dziś włoski dziennik, powołując się na zeznania gangstera współpracującego z wymiarem sprawiedliwości.
Sądzą ich za atak na WTC. Na żywo Proces będą obserwować niektóre rodziny ofiar 11 września wyłonione w losowaniu.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(1)
don pedro al ...
3 lata temu
Nie ma przypadków, są tylko znaki. Akurat fragment z nazwą i numerem... bardzo ciekawe...