Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory samorządowe 2014
17.11.2014 07:21

W Tarnowie wygrywa wicemarszałek, ale...

W drugiej turze zmierzy się z kandydatem PiS radnym miejskim Kazimierzem Koprowskim.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Bartosz KRUPA/East News)

Wicemarszałek województwa małopolskiego Roman Ciepiela wygrał pierwszą turę wyborów prezydenckich w Tarnowie, uzyskując 38,83 proc. poparcia. W drugiej turze zmierzy się z kandydatem PiS radnym miejskim Kazimierzem Koprowskim, który zdobył 31,16 proc. głosów.

To nieoficjalne wyniki po podliczeniu przez Miejską Komisję Wyborczą głosów ze 100 proc. obwodów.

Pozostali kandydaci uzyskali: kandydat SLD - Lewica Razem Jakub Kwaśny - 15,08 proc. poparcia; Marek Ciesielczyk (KW Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke) - 6,45 proc.; Tadeusz Mazur (KW Tarnowianie) - 5,14 proc, b.starosta tarnowski Mieczysław Kras (KWW Ziemia Tarnowska) - 3,34 proc.

Wyniki wyborów do Rady Miasta Tarnowa powinny być znane dziś po południu.

Czytaj więcej w Money.pl
Bydgoszcz: Bruski i Dombrowicz w drugiej turze Wszystko wskazuje na to, że obecny prezydent Bydgoszczy zmierzy się z poprzednim prezydentem miasta.
Prezydent znów wygrywa pewnie w Lublinie Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory do sejmiku województwa lubelskiego - wynika z sondaży. Ale prezydentem miasta zostanie...
Ferenc w Rzeszowie i Przytocki w Krośnie? Dotychczasowi prezydenci wygrywają wybory na prezydentów tych miast - wynika z nieoficjalnych danych z PKW.
Tagi: wybory samorządowe 2014, tarnów, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz