Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

W Moskwie spłonęły samochody za 14 milionów złotych

0
Podziel się:

W Moskwie spłonęło kilkanaście samochodów luksusowych marek.

W Moskwie spłonęły samochody za 14 milionów złotych
(PAP/EPA)

Jak policzyli eksperci, ich wartość przekraczała 150 milionów rubli, to jest około 14 milionów złotych.

Auta zaparkowany były na jednej z posesji, w centrum Moskwy. Według policji ogień strawił najnowsze modele Rolls-Royce'a, Bentley'a, Mercedesa i Porsche. Wszystkie samochody należały do jednego właściciela. Na razie nie ustalono przyczyny pożaru, ale eksperci nie wykluczają podpalenia.

Auta stały pod daszkiem z łatwopalnego materiału, wspartym na drewnianych belkach. Najprawdopodobniej, najpierw zapaliła się właśnie ta konstrukcja i płonące tworzywo oraz drewniane podpory runęły na samochody.

Czytaj więcej w Money.pl
Konflikt Moskwa-Berlin? Kreml wyrzucił niemiecką dyplomatkę Krok władz rosyjskich jest odpowiedzią na wcześniejsze wyproszenie z Niemiec rosyjskiego pracownika konsulatu.
Dziesiątki tysięcy świętuje wypędzenie Polaków Pochód pod hasłem Jesteśmy jednością zorganizował Ogólnorosyjski Front Narodowy, któremu przewodzi Putin.
Nowy szef NATO: Nikt nie chce zimnej wojny Stoltenberg podkreślił, że nie ma sprzeczności między pragnieniem utrzymania silnego NATO a kontynuowaniem prób utrzymywania kontaktów z rosyjskim przywództwem prezydenta Władimira Putina.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)