Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Utonęli w studni głębinowej. Jedna osoba w szpitalu

0
Podziel się

Studnia jest bardzo głęboka i było w niej niskie stężenie tlenu. Do akcji ratowniczej trzeba było wezwać grupy specjalistyczne ratownictwa wysokościowego.

Utonęli w studni głębinowej. Jedna osoba w szpitalu
(Cezary Okupski/CC/Flickr)
bDZwLExx

Zakończyła się akcja wydobycia ciał ze studni w Jankielówce na Suwalszczyżnie. Trzy osoby, w tym dwóch strażaków ochotników w wieku 53 i 28 lat, utonęły w nieużywanej, 40-metrowej studni głębinowej.

Uratowano jednego mężczyznę który trafił do suwalskiego szpitala - mówi Bogdan Wierzchowski z Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach.

Najpierw do studni wpadła jedna osoba, druga próbowała ją ratować, ale wycofała się i wezwała pomoc. Potem interweniowali strażacy ochotnicy. Dwóch z nich również zginęło. Studnia jest bardzo głęboka i było w niej niskie stężenie tlenu. Do akcji ratowniczej trzeba było wezwać grupy specjalistyczne ratownictwa wysokościowego.

bDZwLExz

Na miejsce tragedii przyjechał wojewoda podlaski, a także władze gminy Raczki. Rodzinom ofiar zapewniono opiekę psychologów.

Czytaj więcej w Money.pl
Zatrzymali karetkę. Matka chce wyjaśnień Przy wjeździe autostradę w nocy z 2 na 3 czerwca karetki ratownictwa medycznego Falck z Brzegu natrafiły na zamknięte szlabany.
Pożar motelu w USA. Zginęli strażacy W gaszeniu ognia uczestniczyło 150 strażaków. Pożar udało się opanować po około dwóch godzinach.
Ponad 900 interwencji ostatniej nocy W Małopolsce silny wiatr zerwał ponad 70 dachów.
bDZwLEya
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)